Pirmdiena, 13. maijs
Ira, Iraīda, Irēna, Irina

Rīgas hokejisti pirmo reizi šosezon gūst astoņus vārtus MHL turnīra spēlē

Latvijas komanda Rīga kārtējā Krievijas Jaunatnes hokeja līgas (MHL) regulārā čempionāta mačā sestdien savā laukumā ar rezultātu 8:3 (5:1, 2:1, 1:1) sagrāva Maskavas kluba Krasnaja armija hokejistus. Astoņus vārtus vienā spēlē rīdzinieki šosezon vēl nebija guvuši.

Pirmajā trešdaļā Pauls Zvirbulis, kurš izcēlās jau mača 27.sekundē, un Rūdolfs Maslovskis dāvāja mājiniekiem vadību ar 2:0. Viesi trešdaļas vidū vienus vārtus atguva, tomēr līdz tās beigām Maslovskis, Juris Upītis un Andris Siksnis panāca jau 5:1 Rīgas labā. Otrajā trešdaļā Siksnis un Georgs Golovkovs panāca 7:1 mājinieku labā, bet uz vieniem pretinieku atgūtajiem vārtiem trešās trešdaļas 54.sekundē atbildēja Golovkovs.

Maslovskis un Siksnis šajā mačā guva pa diviem vārtiem, bet Golovkovs saviem diviem gūtajiem vārtiem pievienoja arī divas rezultatīvas piespēles.

Svētdien abas komandas tiksies atkārtoti, bet pēc nacionālo izlašu pārtraukuma rīdziniekus savā laukumā gaidīs vēl pa divām cīņām ar Voskresenskas Himik komandu, kurā spēlē Latvijas uzbrucējs Kirils Tambijevs, un Maskavas Spartak vienību.

Šogad aizvadītajos 11 mačos Rīgas komanda tikusi pie septiņām uzvarām. Abi klubi iepriekš savā starpā tikās septembrī Maskavā, uzvaras divos mačos dalot uz pusēm.

MHL Rietumu konferences kopvērtējumā Rīga ar 78 punktiem 51 spēlē ieņem astoto vietu, aktīvi cīnoties par vietu "play-off" turnīrā. Savukārt Krasnaja armija ar 70 punktiem 52 mačos šajā pašā konferencē atrodas 13.pozīcijā. Sezonas izskaņā izslēgšanas spēlēs piedalīsies konferences astoņas labākās komandas. Šajā sezonā mainīta MHL čempionāta izspēles kārtība - 33 komandas sadalītas Rietumu (17 vienības) un Austrumu (16 vienības) konferencē. Turklāt regulārajā čempionātā vienības savā starpā sacenšas tikai konferences ietvaros, aizvadot četru apļu turnīru.