Rīgas hokejisti vēlreiz uzvar Habarovskā

Krievijas Jaunatnes hokeja līgas (MHL) komanda Rīga sestdien izbraukumu sēriju noslēdza ar atkārtotu panākumu pret Habarovskas Amurskie tigri vienību.

Rīdzinieki viesos ar 4:1 (0:0, 0:1, 4:0) uzvarēja "Amurskie tigri", ko uzvarēt izdevās arī dienu iepriekš.

Pēc 40 spēlētām minūtēm viesi bija iedzinējos, taču jau trešā perioda pirmajā minūtē, spēlējot skaitliskajā vairākumā, izlīdzinājumu panāca Antons Siņegubovs, kurš visai viegli tika līdz pretinieku soda laukumam un vienatnē pārspēja vārtsargu.

No 10. līdz 15.minūtei jau divu vārtu pārsvaru savai komandai nodrošināja Mikuss Mintautišķis, bet nieka trīs sekundes līdz finālsvilpei ar savu septīto metienu vārtus guva Kaspars Ziemiņš.

Kristaps Skrastiņš spēli noslēdza ar divām rezultatīvām piespēlēm, divi vārti Mintautišķim, bet Svens Sokolovskis šajā duelī atvairīja 36 no 37 metieniem, tiekot galā ar 97,3% raidījumu.

Dienu iepriekš rīdzinieki bija pārāki ar 4:2.

4. un 5.novembrī "Rīga" mājās tiksies ar spēcīgo Sanktpēterburgas SKA-1946.

Jau ziņots, ka šī izbraukuma ievadā rīdzinieki Maskavā ar 0:2 un 1:2 atzina "Kriļja Sovetov" pārākumu.

"Rīga" ar 26 punktiem 22 spēlēs Rietumu konferencē ieņem sesto vietu, taču ir aizvadījusi vairāk spēļu nekā visas pārējās konferences komandas.

Aizvadītās sezonas MHL komandas "Rīga" galvenais treneris Raimonds Vilkoits un viņa asistents Aleksandrs Ņiživijs pievienojušies Kontinentālās hokeja līgas (KHL) vienības Rīgas "Dinamo" treneru štābam, kamēr viņu pienākumus pārņēmuši Valērijs Kuļibaba un Sergejs Durdins.

Rīgas komanda pagājušajā sezonā regulārajā čempionātā ieņēma septīto vietu Rietumu konferencē, bet izslēgšanas spēļu pirmajā kārtā ar 0-3 piekāpās Jaroslavļas "Loko".