Stars hokejisti pēdējie nodrošina vietu Stenlija kausa izcīņā; Vegasa pirmo reizi aiz borta

Dalasas Stars trešdien Nacionālās hokeja līgas (NHL) spēlē cieta neveiksmi pagarinājumā, taču ar vienu izcīnītu punktu pietika, lai nodrošinātu vietu izslēgšanas spēlēs.

"Stars" savā laukumā ar rezultātu 3:4 (2:0, 1:0, 0:3, 0:1) pagarinājumā piekāpās Arizonas "Coyotes", pretiniekiem izcīnot otro uzvaru pēc desmit neveiksmju sērijas.

Pirmo divu trešdaļu laikā mājinieki izvirzījās vadībā ar 3:0, precīziem esot Jani Hakanpē, Taileram Seginam un Miro Heiskanenam, taču "Stars" neizdevās nosargāt trīs vārtu pārsvaru un noslēdzošajā periodā Arizonas hokejisti atspēlējās 12 minūšu laikā.

Vispirms viesu komandas labā vārtus guva Antons Strolmans, pēc tam mājinieku vārtsargu pārspēja Šeins Gostisbērs, bet neizšķirtu spēles 53.minūtē panāca Barets Heitons. Savukārt uzvaru nesošos vārtus pagarinājuma otrajā minūtē guva Treviss Boids.

Tikmēr Vegasas "Golden Knights" izbraukumā ar rezultātu 3:4 (1:2, 2:1, 0:0, 0:0, 0:1) zaudēja Čikāgas "Blackhawks", neiekļūstot Stenlija kausa izcīņā.

Uzvarētāju labā divus vārtus guva Teilors Redišs, ar vienu precīzu metienu izcēlās Keilebs Džounss, savukārt izšķirošo pēcspēles metienu realizēja Tailers Džonsons.

Vegasas vienībā pa vienai ripai pretinieku vārtos iemeta Maikls Amadio, Aleks Martiness un Makss Pačoreti, kamēr trīs rezultatīvas piespēles sakrāja Čāndlers Stefensons.

"Golden Knights" pirmo reizi kluba piecu gadu pastāvēšanas vēsturē neiekļuva izslēgšanas spēlēs.

Vēl Monreālas "Canadiens" viesos pārspēja Ņujorkas "Rangers" un pārtrauca deviņu zaudējumu sēriju, uzvarot ar rezultātu 4:3 (1:0, 1:1, 2:2).

Viesu komandā divus vārtus guva Džefs Petrijs, kurš arī guva uzvaru nesošos vārtus 31 sekundi līdz pamatlaika beigām, bet Maiks Hofmans un Raiens Peilings izcēlās ar vienu precīzu metienu.

"Rangers" no neveiksmes neglāba Frenka Vatrano, Raiena Rīvsa un Raiena Stroma gūtie vārti.