Sestdiena, 4. maijs
Viola, Vizbulīte, Vijolīte

Ābols un Marenis palīdz Orebro hokejistiem panākt 2-0 Zviedrijas līgas pusfinālā

Latvijas uzbrucēja Rodrigo Ābola un Riharda Mareņa pārstāvētā Orebro pirmdien savā laukumā svinēja uzvaru pagarinājumā Zviedrijas hokeja līgas (SHL) pusfināla sērijas spēlē.

"Orebro" mājās ar 3:2 (2:0, 0:0, 0:2, 1:0) pārspēja Šellefteo AIK un sērijā līdz četrām uzvarām izvirzījās vadībā ar 2-0.

Ābols uz ledus bija 15 minūtes un 45 sekundes, kuru laikā viņš četrreiz meta pa vārtiem, uzvarēja sešos no 13 iemetieniem, pielietoja vienu spēka paņēmienu un sakrāja +/- rādītāju -1.

Marenis 47 sekundēs laukumā statistikas ailītēs ierakstus neveica.

Uzvaras vārtus pagarinājuma trešajā minūtē iemeta Matiass Brome.

Otrā cīņa sērijā notiks trešdien Šellefteo.

"Orebro" turnīra tabulā 14 komandu konkurencē ieņēma ceturto vietu un izslēgšanas spēles sāka no ceturtdaļfināla.

Pagājušajā sezonā Kārlstades "Farjestad" finālā pieveica "Lulea" vienību.