Amur atspēlējas un svarīgā mačā pārspēj Novokuzņecku

Habarovskas Amur komanda otrdien Kontinetālās hokeja līgas (KHL) mačā spēja atspēlēties no divu vārtu deficīta, ar 3:2 pēcspēles metienos uzveicot tuvākos konkurentus cīņā par vietu play-off -  Novokuzņeckas Metallurg. Tādējādi Habarovskas klubs pārtrauca savu piecu zaudējumu sēriju KHL spēlēs.

Abu komandu pirmajā spēlē vakardien Amur piekāpās ar 1:2, tādējādi ļaujot Metallurg pietuvoties līdz astoņu punktu attālumam. Šodien pirmos vārtus izdevās gūt viesiem, kad mača 23.minūtē mazākumā izcēlās Dmitrijs Kagarlickis. Pēc laika rezultāta starpību dubultoja Rendijs Robiteils (vēlreiz mazākumā!) un šādi noslēdzās pirmās 40 minūtes.

Habarovska metās atspēlēties un viņiem tas arī izdevās. Par glābēju kļuva Andrejs Stepanovs, kurš 47 spēlēs iepriekš bija izcēlies ar trim gūtiem vārtiem. Šoreiz viņš astoņu minūšu laikā veselas divas reizes pārspēja Tēmu Lasilu, izlīdzinot rezultātu pamatlaikā. Papildlaiks uzvarētāju noskaidrot nepalīdzēja, tādēļ divu punktu liktenis izšķīrās pēcspēles metienos. Dmitrijs Tarasovs jau pirmajā Amur mēģinājumā guva vārtus, kas izrādījās vienīgie, nodrošinot uzvaru ar 3:2.

Šobrīd Austrumu konferencē Amur ar 75 punktiem 49 mačos ieņem 7.vietu, seko Jugra (75; 48), bet Novokuzņeckas Metallurg kontā 66 (48 spēlēs). Šī bīja pēdējā KHL spēle pirms starptautisko spēļu pārtraukuma, regulārais čempionāts atsāksies 15.februārī.

KHL regulārā čempionāta spēle.

Habarovskas Amur - Novokuzņeckas Metallurg 3:2 (0:0;0:2;2:0;0:0;1:0)

Vārti: 22:38 Kagarlickis (Kuzmins, maz.) 0:1; 33:27 Robiteils (Romanovs, maz.) 0:2; 46:55 Stepanovs (Ļitovčenko) 1:2; 54:51 Stepanovs (Ļitovčenko, Plotiņikovs, vair.) 2:2; 65:00 Tarasovs (p.m.) 3:2