Smidzinošs lietus
Piektdiena, 7. jūnijs
Gaida, Arnis, Arno

Avangard ar Pujacu ierindā trešoreiz uzveic Traktor, viens panākums līdz KHL finālam

Trešo uzvaru Kontinentālās hokeja līgas (KHL) Austrumu konferences finālsērijā trešdien izcīnīja Georgija Pujaca pārstāvētā Omskas Avangard komanda, kas ar 3:1 pārspēja Čeļabinskas Traktor. Šāds rezultāts nu ir arī sērijā līdz četrām uzvarām, nākamā spēle notiks piektdien Čeļabinskā.

Katrā no pirmajiem diviem periodiem mājinieki Maikla Gārneta sargātajos Traktor vārtos iemeta pa ripai. Spēles 14.minūtē Jegors Averins atklāja rezultātu, bet mača vidū – 30.minūtē, savu vārdu teica Aleksejs Kaļužņijs, pārsvaru dubultojot.

Trešais periods aizritēja ar izteiktu Traktor pārsvaru (metieni 13:3), izmisīgi cenšoties atspēlēties. Vienu ripu viesi atguva 51 sekundi pirms mača beigām, kad izcēlās jaunā zvaigzne Jevgēņijs Kuzņecovs. Sekoja vārtsarga maiņa, taču KHL play-off rezultatīvākā hokejista Romana Červenkas raidījums tukšajos vārtos drīz pielika punktu mačam – 3:1.

Georgijs Pujacs laukumā pavadīja 21:59 minūtes, kas bija otrs lielākais spēles laiks komandā. Latvijas izlases aizsarga kontā viens metiens pa Gārneta vārtiem. Jāpiezīmē, ka komandas pa abām nopelnīja vien sešas soda minūtes (viens divminūšu noraidījums Avangard, divi – Traktor).

Omskas Avangard tikai viena uzvara šķir no iekļūšanas KHL finālā, kur kopš otrdienas savus pretiniekus gaida Oļega Znaroka un Harija Vītoliņa trenētie Maskavas Dinamo.