Svētdiena, 28. aprīlis
Terēze, Gundega

Balcera pārstāvētā NHL pastarīte Senators piedzīvo kārtējo neveiksmi

Piekto zaudējumu pēc kārtas Nacionālās hokeja līgas (NHL) regulārā čempionāta ietvaros trešdien piedzīvoja latviešu uzbrucēja Rūdolfa Balcera pārstāvētā Otavas Senators komanda, kas izbraukumā ar 4:5 (1:1, 1:3, 2:1) atzina spēcīgās Toronto Maple Leafs pārākumu.

Balcers, spēlēdams ceturtajā maiņā, šajā mačā laukumā pavadīja deviņas minūtes un 16 sekundes, kuru laikā veica vienu metienu pa vārtiem un bloķēja divus sāncenšu raidījumus, tikdams pie neitrāla lietderības koeficienta.

Lai arī pēc Meta Dušeina precīzā metiena Senators 22.minūtē izvirzījās vadībā ar 2:1, otrā perioda turpinājums mājiniekiem nebija veiksmīgs, jo Maple Leafs izvirzījās vadībā ar 4:2.

Tiesa, noslēdzošās trešdaļas pirmo četru minūšu laikā Tomā Šabo un Magnuss Pējervi panāca neizšķirtu 4:4. Beigās gan uzvaru guva Maple Leafs vienība, jo 50.minūtē tai panākumu nesošos vārtus iemeta Morgans Rīlijs.

Vienai no līgas spēcīgākajām komandām Maple Leafs šī bija trešā uzvara pēc kārtas.

Balcers šosezon NHL čempionātā aizvadītajās deviņās spēlēs guvis vienus vārtus un veicis vienu rezultatīvu piespēli.

Senators ar 43 punktiem 53 spēlēs ieņem pēdējo vietu starp Austrumu konferences 16 vienībām, turklāt tā ir vājākā arī visā līgā. Savukārt Maple Leafs ar 69 punktiem 53 mačos ir Austrumu konferences otrajā vietā.

Nākamo spēli Senators aizvadīs jau ceturtdien, kad uzņems Anaheimas Ducks.