Piektdiena, 19. aprīlis
Vēsma, Fanija

Balceram pirmais vārtu guvums Sharks sastāvā

Latvijas uzbrucējs Rūdolfs Balcers sestdien guva savus pirmos vārtus Sanhosē "Sharks" sastāvā, palīdzot savai pārstāvētajai komandai izcīnīt uzvaru Nacionālās hokeja līgas (NHL) regulārā čempionāta spēlē.

"Sharks" viesos ar rezultātu 5:4 (2:0, 2:4, 1:0) pārspēja Sentluisas "Blues".

Balcers izcēlās otrā perioda ceturtajā minūtē, kad saņēma ripu pretī vārtiem un raidīja to mērķī, panākot 3:0. Lai gan mājinieki šajā mačā atspēlējās no 1:4 un izlīdzināja rezultātu, pēdējais vārds piederēja "Sharks" komandai, uzvaras vārtus astoņas minūtes pirms pamatlaika beigām ar plaukstas metienu gūstot Loganam Kutūram.

Kutūrs šajā mačā guva divus vārtus, bet vēl pa reizei viesiem atzīmējās Balcers, Evanders Keins un Patriks Marlo. Divreiz rezultatīvi piespēlēja Kevins Labanks. Mājiniekiem vārti un divas rezultatīvas piespēles bija Džordanam Kiru.

"Sharks" komanda Sentluisas hokejistus nebija uzvarējusi astoņās spēlēs pēc kārtas.

Balcers šajā duelī uz ledus pavadīja 15 minūtes un 23 sekundes, spēlējot tikai vienādos sastāvos. Viņš šajā mačā divreiz meta pa vārtiem, bloķēja vienu metienu, pārtvēra trīs piespēles un iekrāja pozitīvu lietderības koeficientu +2.

Liepājnieks tika atzīts par spēles trešo spožāko zvaigzni.

Latvijas hokejists šosezon sešās spēlēs guvis vienus vārtus, vienreiz rezultatīvi piespēlējis un atzīmējies ar pozitīvu lietderību +1.

"Sharks" ar 16 punktiem 16 spēlēs ir priekšpēdējā starp astoņām Rietumu divīzijas komandā, kamēr "Blues" ar 22 punktiem 18 dueļos ir līdere.

Sanhosē vienībai turpinājumā paredzētas astoņas mājas spēles.

Ierasti NHL regulārajā čempionātā komandas katra aizvada pa 82 mačiem, taču šajā sezonā līdz 8.maijam vienības katra izspēlēs 56 dueļus.