Balceram rezultatīva piespēle Senators zaudējumā Detroitā

Latviešu uzbrucējs Rūdolfs Balcers ceturtdien veica rezultatīvu piespēli Nacionālās hokeja līgas (NHL) regulārā čempionāta mačā, kamēr viņa pārstāvētā Otavas Senators komanda cieta zaudējumu.

Senators izbraukumā ar rezultātu 2:3 (1:2, 1:1, 0:0) atzina Detroitas Red Wings pārākumu.

Red Wings labā pirmajā trešdaļā divus vārtus iemeta Andreass Atanasiu, tomēr ar vieniem vārtiem spēja atbildēt Breidijs Tkačuks. Savukārt 34.minūtē, ātrajā uzbrukumā saņēmis piespēli no Balcera, neizšķirtu panāca viens no Senators līderim Mets Dušeins, tomēr tikai dažas minūtes vēlāk Franss Nīlsens atjaunoja vadību mājiniekiem, ko viņi noslēdzošajā periodā arī nosargāja.

Balcers šajā mačā laukumā pavadīja deviņas minūtes un 31 sekundi, kuru laikā veica četrus metienus pa vārtiem, bloķēja vienu pretinieku raidījumu, nopelnīja divas soda minūtes un tika pie pozitīvas lietderības +1.

Savā NHL debijas sezonā Balcers laukumā bijis 14 spēlēs, kurās guvis vienus vārtus, veicis trīs rezultatīvas piespēles un iekrājis pozitīvu lietderību +3.

Senators ar 47 punktiem 57 spēlēs ir vājākā komanda starp 16 komandām Austrumu konferencē un visā līgā, kamēr Red Wings ar 53 punktiem 58 dueļos ir šīs konferences 14.vietā.

Otavas komanda nākamo spēli aizvadīs sestdien, kad viesosies pie Vinipegas Jets.