Rīgā +2 °C
Trešdiena, 17. aprīlis
Rūdolfs, Viviāna, Rūdis

Balcers savā NHL atgriešanās mačā trāpa pa vārtu stabu

Latviešu uzbrucējs Rūdolfs Balcers sestdien savā Nacionālās hokeja līgas (NHL) atgriešanās mačā trāpīja pa vārtu stabu, bet viņa pārstāvētā Otavas Senators komanda savā laukumā ar rezultātu 0:2 (0:2, 0:0, 0:0) piekāpās Detroitas Red Wings hokejistiem.

"Senators" vienībai šis bija ceturtais zaudējums pēc kārtas.

Balcers šajā mačā laukumā pavadīja desmit minūtes un četras sekundes, kuru laikā izcēlās ar vienu spēka paņēmienu un neitrālu lietderības koeficientu.

Abus vārtus "Red Wings" komanda iemeta jau pirmajā trešdaļā, kad ar 39 sekunžu intervālu izcēlās Denijs Dekeizers un Darens Helms. Balcers pirmā perioda izskaņā izcēlās ar bīstamu raidījumu pa vārtiem, tomēr viņa mestā ripa trāpīja pa vārtu stabu, tādējādi latvietim paliekot bez vārtu guvuma.

Balcers uz "Senators" tika izsaukts sestdien, bet janvārī viņš saņēma pirmo izsaukumu uz Otavas vienību. NHL viņš aizvadījis deviņas spēles, kuru laikā guvis vienus vārtus un veicis vienu rezultatīvu piespēli.

Otavas "Senators" ar 43 punktiem 52 mačos ir pēdējā starp Austrumu konferences 16 komandām un visā līgā, kamēr "Red Wings" ar 49 punktiem 53 spēlēs ir šīs konferences 14.pozīcijā.

Nākamo maču "Senators" aizvadīs trešdien, kad viesosies pie Toronto "Maple Leafs".