Rīgā +4 °C
Ceturtdiena, 9. maijs
Klāvs, Einārs, Ervīns

Bārtuļa pārstāvētā Admiral izstājas no Gagarina kausa

Zaudējumu Kontinentālās hokeja līgas (KHL) Gagarina kausa izcīņas Austrumu konferences ceturtdaļfināla sestajā spēlē sestdien cieta latviešu aizsarga Oskara Bārtuļa pārstāvētā Vladivostokas Admiral, tādējādi noslēdzot sezonu.

Sestdienas mačā Admiral savā laukumā ar 0:2 (0:1, 0:1, 0:0) piekāpās Omskas Avangard, sērijā līdz četriem panākumiem piekāpjoties ar 2-4.

Šīs spēles rezultāts tika atklāts jau 49.sekundē, kad Avangard vienību vadībā izvirzīja Iļja Mihejevs, bet cīņas 32. minūtē Vladimirs Sobotka rezultāta pārsvaru dubultoja. Lai arī mājinieki centās atspēlēties, viņiem tas tomēr neizdevās, turklāt pamatlaika priekšpēdējā minūtē Omskas komandas hokejists Iļja Zubovs nerealizēja soda metienu.

Admiral komandas kapteinis Bārtulis šajā cīņā laukumā pavadīja tieši 25 minūtes, kas bija ilgākais spēles laiks starp abu vienību hokejistiem, un bloķēja divus pretinieku raidījumus.

Bārtulis šīs sērijas sešās spēlēs izcēlās ar vienu rezultatīvu piespēli. Savukārt regulārajā čempionātā viņš 53 spēlēs guva divus vārtus un veica septiņas rezultatīvas piespēles.

Jau iepriekš Austrumu konferences pusfinālu bija sasniegušas Magņitogorskas Metallurg un Kazaņas Ak Bars" komandas. Šobrīd uzvarētājs nav zināms vairs tikai vienā sērijā, kurā Kazahstānas klubs Astanas Baris ar 3-2 atrodas vadībā pret Čeļabinskas Traktor.

Tikmēr Rietumu konferencē ir zināmas visas pusfinālistes - Mārtiņa Karsuma pārstāvētā Maskavas Dinamo spēkosies ar Oļega Znaroka un Harija Vītoliņa trenēto Sanktpēterburgas SKA, bet regulārā čempionāta uzvarētāja Maskavas CSKA sacentīsies pret Jaroslavļas Lokomotiv.

Kā zināms, Latvijas komanda Rīgas Dinamo savā neveiksmīgākajā sezonā deviņos KHL aizvadītos gados palieka pēdējā vietā 14 Rietumu konferences komandu vidū. bet visā līgā ieņēma pirmspēdējo 28. pozīciju.