Svētdiena, 5. maijs
Ģederts, Ģirts

Bārtulis atgriežas uz AHL ledus

Aizsargs Oskars Bārtulis pēc ilgstošas savainojuma dziedēšanas piektdien atgriezās laukumā Amerikas hokeja līgas (AHL) spēlē, palīdzot Adirondakas Phantoms ar 3:2 savā laukumā uzveikt Olbani Devils, liecina rīkotāju informācija.

Rezultativitātes punktus savā šosezon 20.spēlē Bārtulis neguva, liecina rīkotāju informācija. Sezonā Bārtulis ir iemetis vienus vārtus un izdarījis astoņas rezultatīvas piespēles.

Bārtulis traumas dēļ nebija spēlējis kopš 30.novembra, un decembra beigās viņam Filadelfijā veica plaukstas locītavas operāciju.

Citā AHL spēlē Artūra Kuldas pārstāvētā Sentdžonsas Ice Caps ar 2:1 pagarinājumā pārspēja Konektikutas Whale. Kulda rezultativitātes punktus neguva, bet trešajā periodā nopelnīja piecas soda minūtes par kautiņu.

Ebotsfordas Heat bez Raita Ivanāna ar 0:5 zaudēja Šarlotes Checkers hokejistiem.