Ceturtdiena, 18. aprīlis
Laura, Jadviga

Bičevskim un Dzierkalam vārti uzvarās Čehijas ekstralīgā

Latvijas uzbrucēji Māris Bičevskis un Mārtiņš Dzierkals svētdien atzīmējās ar vārtu guvumu Čehijas ekstralīgas spēlēs, viņu pārstāvētajām Mlada Boleslav un Pilzenes Škoda komandām svinot uzvaras savā laukumā.

"Mlada Boleslav" mājās ar 3:1 (0:0, 1:0, 2:1) pieveica Karlovi Varu "Energie".

Bičevskis 19.minūtē atklāja spēles rezultātu.

Viņš 15 minūtēs un 23 sekundēs laukumā četras reizes meta pa vārtiem, kā arī uzvarēja deviņos no 15 iemetieniem.

Vārtus guva arī uzbrucējs Dzierkals viņa pārstāvētās "Škoda" komandas uzvarā savā laukumā pār Liberecas "Bīlī Tygrži" - 3:1 (1:1, 1:0, 1:0).

Dzierkals 14.minūtē izcēlās vairākumā, panākot 1:1.

Viņš 17 minūtēs un piecās sekundēs laukumā vārtus guva ar vienīgo metienu pa vārtiem, kā arī nopelnīja divas soda minūtes un +/- radītāju +1.

Ar rezultatīvu piespēli izcēlās uzbrucējs Roberts Bukarts, viņa un aizsarga Gunta Galviņa pārstāvētajai Ostravas "Vitkovice" svinot uzvaru viesos pār Brno "Kometa" ar 2:1 (0:0, 1:0, 1:1).

Bukarts rezultatīvi piespēlēja mača pirmo vārtu guvumā 29.minūtē vairākumā, kad ar precīzu metienu izcēlās Jans Hruška.37.minūtē Bukartam arī pašam bija lieliska iespēja panākt 2:0, taču viņam neizdevās realizēt soda metienu.

Viņš 18 minūtēs un 17 sekundēs laukumā arī divreiz meta pa mājinieku vārtiem.

Galviņš 18 minūtēs un astoņās sekundēs vienreiz meta pa vārtiem.

Divu latviešu aizsargu pārstāvēto klubu divcīņā labāk veicās Uvja Balinska pārstāvētajai Litvīnovas "Verva", kas viesos ar 3:0 (1:0, 0:0, 2:0) pieveica Kristofera Binduļa pārstāvēto Česke Budejovices "Motor", pašam sarūpējot rezultativitātes punktu par piespēli.

Balinskis 59.minūtē rezultatīvi piespēlēja Rihardam Jarušekam mača pēdējo vārtu guvumā.

Balinskis 22 minūtēs un četrās sekundēs laukumā sakrāja +/- rādītāju +1.

Bindulis mājinieku rindās 17 minūtēs ar ierakstiem statistikas ailītēs neizcēlās.

"Mlada Boleslav" ar 21 punktu 11 spēlēs atrodas otrajā vietā līgā, 16 punkti desmit mačos un septītā vieta ir Česke Budejovices "Motor", nākamo vietu ar tādu pašu bilanci ieņem "Škoda", desmit punkti desmit spēlēs un 12.vieta ir Litvīnovas "Verva", bet ar deviņiem punktiem sešās cīņās kā nākamā tabulā 15 komandu konkurencē ir Ostravas "Vitkovice".