Svētdiena, 12. maijs
Valija, Ina, Ināra, Inārs

Biezajam hat-trick, HK Rīga uzvar regulārā čempionāta pēdējā mačā

HK Rīga jaunie hokejisti ar uzvaru pret Popradas Tatranskije Volki noslēguši Jaunatnes hokeja līgas (MHL) regulāro turnīru – 4:2. Trīs vārti uzvarētāju rindās Elvijam Biezajam. Izslēgšanas turnīra 1.kārtā rīdzinieki tiksies ar Mitišču Atlanti komandu, kurai play-off zaudēja pērn.

Biezais jau 1.periodā guva divus vārtus, ieliekot kārtīgu pamatu uzvarai. Otrajā periodā abas komandas apmainījās vārtu guvumiem, 3:1 Rīgas labā pirms izšķirošās trešdaļas. Spēles 54.minūtē Popradas klubs pietuvojās līdz vienai ripai un beigās mainīja vārtsargu pret sesto spēlētāju – to četras sekundes pirms spēles un arīdzan regulārā turnīra beigām izmantoja Biezais, raidot viesu vārtos trešo ripu – 4:2!

HK Rīga 60 spēlēs izcīnīja 90 punktus un ieņēma 4.vietu Ziemeļrietumu divīzijā. Play-off sērijas ar Mitišču klubu pirmie divi mači notiks 15., 16.martā viesos, bet 19.martā spēle Rīgā. Nepieciešamības gadījumā Rīgā komandas spēlēs arī 20.martā, bet, ja būs vajadzīga piektā spēle, tad tā notiks 23.martā Mitiščos. Sērija ritēs līdz trim uzvarām. Pērn HK Rīga play-off 1.kārtā šai komandai piekāpās ar 0:3.