Ceturtdiena, 25. aprīlis
Līksma, Bārbala

Bļugera Golden Knights izcīna trešo panākumu pēc kārtas

Latvijas uzbrucējs Teodors Bļugers kopā ar Vegasas Golden Knights svētdien Nacionālās hokeja līgas (NHL) spēlē izcīnīja trešo uzvaru pēc kārtas.

"Golden Knights" izbraukumā ar rezultātu 5:3 (1:1, 2:1, 2:1) guva panākumu pār Sentluisas "Blues".

Viesu komandu mača devītajā minūtē vadībā izvirzīja Viljams Karlsons, taču nedaudz vairāk kā pēc piecām minūtēm vairākumā vārtus guva Jakubs Vrāna un izlīdzināja rezultātu.

Otrās trešdaļas ievadā "Golden Knights" vajadzēja divas minūtes un desmit sekundes, lai gūtu divus vārtus, šoreiz precīziem esot Žonatanam Maršeso un Maiklam Amadio, un mājiniekiem izdevās samazināt deficītu tikai 36.minūtē, kad viesu vārtsargu pārspēja Džordans Kirū.

Noslēdzošajā periodā pēc spēlētām nepilnām četrām minūtēm neizšķirtu panāca Tailers Pitliks, taču atlikušajā mača daļā "Golden Knights" labā vārtus guva Pāvels Dorofejevs un Alekss Pjetrandželo, nodrošinot viesu panākumu.

Uzvarētāju vārtus sargāja Jirži Patera, kurš tika galā ar 33 pretinieku metieniem, kamēr otrā laukuma galā Džordans Biningtons atvairīja 26 ripas.

Bļugers "Golden Knights" rindās šajā mačā laukumā bija 11 minūtes un 31 sekundi, kuru laikā uzvarēja divos no septiņiem iemetieniem un tika pie negatīva lietderības koeficienta -1. Šajā sezonā viņš 51 mačā guvis divus vārtus, atdevis 11 rezultatīvas piespēles un iekrājis negatīvu lietderības koeficientu -7.

"Golden Knights" ar 88 punktiem 67 spēlēs ieņem pirmo vietu Rietumu konferencē, kamēr "Blues" ar 63 punktiem 66 mačos ierindojas 11.pozīcijā.

Lasvegasas komanda nākamo spēli aizvadīs otrdien, kad izbraukumā spēkosies ar Filadelfijas "Flyers".