Rīgā +6 °C
Ceturtdiena, 18. aprīlis
Laura, Jadviga

Bļugera pārstāvētā Golden Knights nonāk panākuma attālumā no konferences pusfināla

Latvijas hokejistam Teodoram Bļugeram laukumā nedodoties, Vegasas Golden Knights pirmdien Vinipegā svinēja uzvaru Stenlija kausa pirmās kārtas mačā.

Latvieša pārstāvētā "Golden Knights" viesos ar 4:2 (1:1, 2:0, 1:1) pārspēja Vinipegas "Jets", sērijā līdz četrām uzvarām panākot 3-1.

Bleiks Vīlers sestajā minūtē vairākumā vadībā izvirzīja Vinipegas hokejistus, taču nākamos trīs vārtus guva vēlākie uzvarētāji, izceļoties Bretam Haudenam, Viljamam Kārlsonam un Ivanam Barbašovam.

43.minūtē vairākumā Pjērs Liks Dibuā vienus vārtus atguva, bet 17 sekundes pirms mača beigām ripu tukšos vārtos, izceļoties otro reizi šajā spēlē, raidīja Haudens.

Uzvarētāju rindās pa divām rezultatīvām piespēlēm sakrāja Čendlers Stīvensons un aizsargs Šejs Teodors.

Mājiniekiem pa diviem punktiem sakrāja Vīlers (1+1) un aizsargs Nīls Paionks (0+2).

"Golden Knights" vārtus sargāja Lorāns Brosuā, kurš tika galā ar 24 metieniem, bet otrā laukuma galā Konors Helebiks atvairīja 26 no 29 metieniem.

Sērijas piektā spēle Lasvegasā norisināsies ceturtdien.

Pagājušajā sezonā nedz "Golden Knights", nedz "Jets" Stenlija kausa izcīņai nekvalificējās, bet par čempioni kļuva Kolorādo "Avalanche", kas finālsērijā ar 4-2 pieveica iepriekšējo divu sezonu uzvarētāju Tampabejas "Lightning".