Rīgā +25 °C
Pirmdiena, 17. jūnijs
Artis, Artūrs

Bļugera pārstāvētā Penguins cieš zaudējumu NHL pārbaudes spēlē; Balcers nosūtīts uz AHL

Zaudējumu Nacionālās hokeja līgas (NHL) pārbaudes spēlē svētdien piedzīvoja uzbrucēju Teodora Bļugera pārstāvētā Pitsburgas Penguins, kamēr cita vienība Sanhosē Sharks nosūtījusi uzbrucēju Rūdolfu Balceru uz Amerikas Hokeja līgu (AHL).

Penguins svētdien savā laukumā ar 1:4 (1:0, 0:2, 0:2) piekāpās Sentluisas Blues vienībai.

Lai arī pirmajā trešdaļā Penguins hokejists Džeiks Gincels atklāja spēles rezultātu, nākamajos divos periodos viesi no Sentluisas guva četrus bezatbildes vārtus un nodrošināja pārliecinošu uzvaru.

Bļugers šajā mačā ar rezultativitāti neatzīmējās, bet pilnīga statistika par šo spēli nav pieejama.

Vēl vienā svētdienas pārbaudes mačā pieteikumā nebija latviešu vārtsarga Matīsa Edmunda Kivlenieka, bet viņa pārstāvētā Kolumbusas Blue Jackets komanda savu skatītāju priekšā ar 3:5 (0:2, 1:1, 2:2) piekāpās Nešvilas Predators.

Tikmēr Sharks komanda svētdien nosūtīja uzbrucēju Balceru uz AHL vienību Sanhosē Barracuda. Pašlaik 20 gadus vecais hokejists aizvadīja divas NHL pārbaudes spēles, kuru laikā veica vienu rezultatīvu piespēli.

Sharks komanda Balceru 2015.gada NHL draftā izvēlējās piektajā kārtā un viņš šovasar noslēdza trīs gadu sākuma līguma kontraktu.

Iepriekšējo sezonu Balcers pavadīja Rietumu hokeja līgas (WHL) junioru komandā Kamlūpsas Blazers, kuras rindās regulārā čempionāta 66 spēlēs guva 40 vārtus un veica 37 rezultatīvas piespēles.

Jaunā NHL sezona tiks ievadīta 4.oktobrī.

Neretnieks uzvar Grand Prix maršrutā Rīgā

Svētdien, 16.jūnijā, skatītāju pilnu tribīņu priekšā spīdošu uzvaru Pasaules kausa Centrāleiropas zonas Rīgas posma Grand Prix maršrutā izcīnīja Latvijas sportists Kristaps Neretnieks ar Zan...