Rīgā +4 °C
Otrdiena, 23. aprīlis
Jurģis, Juris, Georgs

Bļugeram gūti vārti Golden Knights uzvarā pirmajā Stenlija kausa pusfināla spēlē

Latvijas uzbrucējs Teodors Bļugers piektdien guva vārtus viņa pārstāvētās Vegasas "Golden Knights" komandas panākumā savā laukumā Stenlija kausa pusfināla pirmajā spēlē.

"Golden Knights" pieveica Dalasas "Stars" pagarinājumā ar 4:3 (0:1, 1:0, 2:2, 1:0), sērijā līdz četrām uzvarām panākot 1-0.

Bļugers, šā gada Stenlija kausa izcīņā aizvadot trešo spēli, guva vārtus, 50.minūtē izvirzot vadībā savu komandu ar 3:2. Pēc Kīgena Kolesāra reida uz viesu vārtiem pa laukuma kreiso pusi un kritiena vārtu priekšā Bļugers izrādījās viens pats pie vārtiem un ieraidīja vārtu priekšā esošo ripu vārtu kreisajā augšējā stūrī.

Latvijas uzbrucējs 11 minūtēs un 13 sekundēs uz ledus divreiz meta pa vārtiem, pielietoja divus spēka paņēmienus, vienreiz ļāva pretiniekam atņemt ripu, uzvarēja 60% iemetienu un maču noslēdza ar +/- rādītāju +1.

Bļugeram trijās šīs sezonas Stenlija kausa spēlēs tas bija pirmais rezultativitātes punkts.

"Golden Knights" tā bija otrā reize spēlē, kad komanda izvirzījās vadībā. Iepriekš uz Džeisona Robertsona "Stars" labā gūtajiem vārtiem mājinieki bija atbildējuši ar diviem precīziem Viljama Kārlsona metieniem.

Tomēr "Stars" panāca izlīdzinājumu ar Ropes Hinca "golu" un izlīdzināja rezultātu arī pēc Bļugera metiena, Džeimijam Bennam minūti un 59 sekundes pirms pamatlaika beigām panākot 3:3.

Uzvaras vārtus jau pagarinājuma 95.sekundē iemeta Brets Haudens.

Mājiniekiem divas rezultatīvas piespēles sakrāja Zeks Vaitklauds, bet viesiem trīs (1+2) rezultativitātes punktus sakrāja Hincs, pa diviem - Robertsons (1+1) un Džo Pavelskis (0+2).

Gan uzvarētāju vārtos Eidins Hills, gan pretējā laukuma pusē Džeiks Otindžers atvairīja 33 metienus.

Pagājušajā sezonā "Golden Knights" Stenlija kausa izcīņai nekvalificējās, bet "Stars" cieta zaudējumu pirmajā kārtā.