Sestdiena, 27. aprīlis
Tāle, Raimonda, Raina, Klementīne

Bļugeram trīs spēka paņēmieni Canucks uzvarā NHL spēlē

Latvijas hokejists Teodors Bļugers ceturtdien pielietoja trīs spēka paņēmienus Vankūveras Canucks uzvarā savā laukumā Nacionālās hokeja līgas (NHL) mačā.

"Canucks" ar 4:1 (2:0, 1:1, 1:0) pieveica Detroitas "Red Wings", svinot trešo uzvaru pēc kārtas.

Bļugers 16 minūtēs un 40 sekundēs laukumā izpildīja trīs metienus pa vārtiem, pielietoja trīs spēka paņēmienus, nopelnīja divas soda minūtes, kuru laikā vārti netika zaudēti, uzvarēja piecos no astoņiem iemetieniem un spēli noslēdza ar +/- rādītāju -1.

Šosezon Bļugers NHL ir aizvadījis 41 maču, sakrājot 22 (5+17) rezultativitātes punktus, 19 soda minūtes un +/- rādītāju +11.

Divus vārtus guva Elīass Lindholms, bet ar trim rezultatīvām piespēlēm izcēlās Elīass Petešons.

Vēl pa vārtiem guva Džonatans Millers un Ņikita Zadorovs, bet vārtos Tečers Demko tika galā ar 27 viesu metieniem.

Viesu rindās vārtus guva Džozefs Kompers.

"Canucks" ar 80 punktiem 55 spēlēs ir līgas līdere, bet "Red Wings" ar 60 punktiem 53 mačos ir astotā Rietumu konferencē.

Nākamo spēli Bļugera pārstāvētā vienība ceturtdien aizvadīs savā laukumā, tiekoties ar Vinipegas "Jets".

Tikmēr Latvijas uzbrucējs Zemgus Girgensons ceturtdien divreiz meta pa vārtiem Bufalo "Sabres" zaudējumā savā laukumā.

"Sabres" mājās ar rezultātu 0:4 (0:1, 0:1, 0:2) zaudēja Floridas "Panthers" vienībai, kas svinēja ceturto uzvaru pēc kārtas.

Latvijas uzbrucējs šajā mačā uz ledus pavadīja 10 minūtes un 50 sekundes, kuru laikā divreiz meta pa vārtiem, pielietoja trīs spēka paņēmienus, zaudēja vienīgajā iemetienā un spēli beidza ar neitrālu +/- rādītāju.

Mājinieku vārtos Eriks Komrijs atvairīja 27 no 30 metieniem, bet viesiem Entonijs Stolārzs "sauso" spēli aizvadīja ar 45 atvairītiem metieniem.

Floridas komandā divus vārtus guva Kārters Verheigs, bet pa diviem rezultativitātes punktiem sakrāja arī Antons Lundells (1+1), aizsargs Gustavs Forslings un Aleksanders Barkovs (abiem - 0+2).

Nākamo spēli Bufalo hokejisti aizvadīs sestdien izbraukumā ar Minesotas "Wild".

"Sabres" ar 50 punktiem 53 spēlēs ieņem 14.vietu Austrumu konferencē, bet "Panthers" ar 74 punktiem 54 mačos ir pirmā konferencē.

Balcers: NHL no tevis rezultātu prasa katru dienu

Nacionālā hokeja līga ir bizness, tur no spēlētājiem rezultātu prasa katru dienu. Ja sanāk garāki tukšie posmi, uzreiz notiek rūpīga analīze, plašā intervijā Sporta Avīzes aprīļa numurā pastāstīja L...