Trešdiena, 24. aprīlis
Nameda, Visvaldis, Ritvaldis

Bļugeram vārti Penguins uzvarā pār pēdējo divu sezonu čempioniem Lightning

Latvijas hokejists Teodors Bļugers otrdien Nacionālās hokeja līgas (NHL) sezonas pirmajā spēlē pret aizvadītās sezonas čempionvienību Tampabejas Lightning guva vārtus, palīdzot viņa pārstāvētajai Pitsburgas Penguins izcīnīt uzvaru.

"Penguins" izbraukumā ar 6:2 (0:0, 2:0, 4:2) pārspēja "Lightning".

Bļugers guva vārtus mača 55.minūtē, kad "Lightning" spēlēja bez vārtsarga. Viņš atņēma ripu savā aizsardzības zonā uz zilās līnijas un pēc izrāviena raidīja to tukšos vārtos, panākot 4:1 Pitsburgas labā.

Kopā Bļugers pavadīja uz laukuma 16 minūtēs un 22 sekundes, no kurām 54 sekundes spēlēja mazākumā. Spēlētājs izdarīja trīs metienus pa vārtiem, sakrāja lietderības koeficientu +2 un uzvarēja piecos no 15 iemetieniem.

Pitsburgas vienības labā vārtus guva arī Evans Rodrigess, Braiens Boils, Braiens Rasts, Dantons Heinens un Dominiks Simons, bet divas rezultatīvas piespēles atdeva Kriss Letangs.

Tampabejas komandas labā vārtus guva Alekss Kilorns un Entonijs Cirelli.

Nākamo spēli "Penguins" aizvadīs ceturtdien, viesojoties pie Floridas "Panthers" vienības.