Rīgā +6 °C
Otrdiena, 16. aprīlis
Mintauts, Alfs, Bernadeta

Bļugers aktīvs Pitsburgas sausajā zaudējumā Filadelfijai

Latvijas hokeja izlases uzbrucēja Teodora Bļugera pārstāvētā Pitsburgas Penguins otrdien cieta zaudējumu Nacionālās hokeja līgas (NHL) mačā.

"Penguins" viesos ar rezultātu 0:3 (0:0, 0:2, 0:1) atzina Filadelfijas "Flyers" pārākumu.

Mājiniekiem ar precīziem metieniem izcēlās Jakubs Vorāčeks un Džeimss van Rīmsdiks, bet Džastins Brauns raidīja ripu tukšos vārtos. Lielisku darbu paveica "Flyers" aizsargi, kuri pa Braiena Eliota vārtiem ļāva mest vien 19 reizes.

Eliotam tā bija pirmā "sausā" uzvara sezonā un 39. karjerā. 34 gadus vecais Eliots šobrīd aizstāj Kārteru Hārtu.

"Penguins" aizvadīja savu septīto spēli pēdējās 12 dienās. Filadelfijā tā ieradās ar divām uzvarām pēc kārtas un sešiem panākumiem pēdējās septiņās spēlēs.

"Pietrūka momentu realizācijas un koncentrēšanās uz niansēm, kā arī laicīgas lēmumu pieņemšanas," zaudējuma iemeslus minēja "Penguins" galvenais treneris Maiks Salivans. "NHL tā nevar spēlēt un cerēt uz uzvaru. Šodien bijām parocīgs pretinieks. Neko pozitīvu nevaru pateikt, esmu vīlies."

Bļugers šajā mačā uz ledus pavadīja 18 minūtes un astoņas sekundes, kuru laikā divas reizes meta pa vārtiem, veica trīs spēka paņēmienus, uzvarēja piecos no 14 iemetieniem un cīņu noslēdza ar neitrālu lietderības koeficientu.

Bļugers šosezon laukumā devies 50 spēlēs, kurās guvis septiņus vārtus, veicis desmit rezultatīvas piespēles un nopelnījis pozitīvu lietderības koeficientu +4.

"Penguins" ar 67 punktiem 50 spēlēs Austrumu konferencē ieņem trešo pozīciju, bet "Flyers" ar 60 punktiem 50 cīņās ir devītā. Abas komandas atkal tiksies 31.janvārī, kad aizvadīs savas pirmās spēles pēc NHL Visu zvaigžņu mača pārtraukuma.