Trešdiena, 24. aprīlis
Nameda, Visvaldis, Ritvaldis

Bļugers atgriežas ar rezultatīvu piespēli; Penguins izcīna devīto uzvaru pēc kārtas

Devīto uzvaru pēc kārtas Nacionālās hokeja līgas (NHL) regulārajā čempionātā trešdien izcīnīja Pitsburgas Penguins, kuras sastāvā atgriezās Latvijas uzbrucējs Teodors Bļugers un ar rezultatīvu piespēli palīdzēja pieveikt Sentluisas Blues komandu.

Pitsburgas vienība savā laukumā izrādījās pārāka ar 5:3 (0:0, 2:3, 3:0), lai gan otrā perioda sākumā nonāca iedzinējos ar 0:2.

Latvijas uzbrucējs ar rezultatīvu piespēli izcēlās mača izskaņā, kad 59.minūtē 5:3 palīdzēja panākt Brokam Makginam.

Bļugers, kurš pēdējo reizi laukumā bija 19.decembrī, bet vēlāk tika pakļauts Covid-19 protokola prasībām, laukumā pavadīja 15 minūtes un 43 sekundes, no kurām 38 sekundes spēlēja mazākumā, bet 13 sekundes vairākumā. Bļugera kontā viens metiens pa pretinieku vārtiem, divi spēka paņēmieni, astoņi uzvarēti iemetieni no 11 un neitrāls lietderības koeficients.

"Penguins" sastāvā divi vārti un rezultatīva piespēle Braiena Rasta kontā, bet ar vārtiem un piespēli izcēlās Sidnijs Krosbijs un Evans Rodrigess. Vārtus uzvarētāju labā vēl guva Makgins, bet "Blues" sastāvā izcēlās Džordans Kairū, Koltons Pareiko un Breidens Šenns.

Pitsburgas komandai šī bija devītā uzvara pēc kārtas, kas ir šīs sezonas līgas rekorda atkārtojums. Tik pat gara nezaudēto spēļu sērija no 14.oktobra līdz 3.novembrim padevās Karolīnas "Hurricanes".

NHL Austrumu konferencē "Penguins" ar izcīnītiem 43 punktiem 32 spēlēs ierindojas septītajā vietā, bet "Blues" ar tik pat punktiem 34 spēlēs ir trešie Austrumos.