Rīgā +18 °C
Sestdiena, 27. aprīlis
Tāle, Raimonda, Raina, Klementīne

Bļugers gūst vārtus Canucks uzvarā pār Wild

Latvijas uzbrucējs Teodors Bļugers ceturtdien izcēlās ar vārtu guvumu Nacionālās hokeja līgas (NHL) regulārā čempionāta spēlē, palīdzot Vankūveras Canucks savā laukumā ar 2:0 (1:0, 0:0, 1:0) pārspēt Minesotas Wild vienību.

Bļugers precīzs no vārtu priekšas bija trešā perioda trešajā minūtē, panākot 2:0.

Latviešu uzbrucējs laukumā kopumā bija 15 minūtes un 43 sekundes, no kurām 51 sekundi spēlēja vairākumā, bet minūti un divas sekundes - mazākumā. Bļugera kontā viens metiens pa vārtiem, viens bloķēts raidījums, 12 uzvarēti iemetieni no 18 un pozitīvs lietderības koeficients +1.

Šosezon Bļugers 13 spēlēs ticis pie četriem (2+2) rezultativitātes punktiem, divām soda minūtēm neitrāla lietderības koeficienta.

"Canucks" pirmos vārtus mača 19.minūtē guva Nils Hoglanders, bet vārtsargs Keisijs Desmits tika galā ar visiem 26 viesu hokejistu metieniem.

"Canucks" ar 35 punktiem 27 spēlēs ieņem trešo vietu Rietumu konferencē.

Nākamo maču Bļugera pārstāvētā komanda aizvadīs sestdien, kad savā laukumā uzņems Karolīnas "Hurricanes" hokejistus.