Svētdiena, 28. aprīlis
Terēze, Gundega

Bļugers gūst vienīgos Canucks vārtus zaudētā NHL mačā

Latvijas uzbrucējs Teodors Bļugers ceturtdien Nacionālās hokeja līgas (NHL) mačā guva vārtus, pagarinot savu rezultativitātes sēriju līdz septiņām spēlēm, taču tas neglāba Vankūveras Canucks no neveiksmes.

"Canucks" savā laukumā ar rezultātu 1:4 (0:0, 0:3, 1:1) piekāpās Filadelfijas "Flyers" komandai.

Latvijas uzbrucējs tika pie rezultativitātes punkta septītajā spēlē pēc kārtas.

Bļugers šajā mačā uz ledus bija 13 minūtes un 47 sekundes, no kurām minūti pavadīja vairākumā un vēl minūti un piecas sekundes mazākumā, un atzīmējās statistikā ar vienu metienu pa vārtiem, diviem spēka paņēmieniem, uzvarētiem sešiem no 14 iemetieniem, noslēdzot maču ar negatīvu lietderības koeficientu -1.

Otrajā periodā Filadelfijas vienībai izdevās gūt trīs vārtus nedaudz vairāk kā divu minūšu laikā. Vispirms vairākumā izcēlās Jegors Zamula, bet pēc tam vienādos sastāvos "Canucks" vārtos ripu raidīja Šons Volkers un Džoels Farabijs.

Noslēdzošās trešdaļas ievadā "Canucks" hokejistiem izdevās pretuzbrukums, kuru pēc Kvinna Hjūza un Dakotas Džošoa piespēlēm ar precīzu metienu noslēdza Bļugers.

Nepilnas piecas minūtes vēlāk "Flyers" atjaunoja trīs vārtu pārsvaru, kad mazākumā "Canucks" vārtsargu pārspēja Gārnets Hetavejs.

Vankūveras komandas vārtus sargāja Keisijs Desmits, kurš tika galā ar 21 metienu, kamēr otrā laukuma galā Samuels Ersons atvairīja vispirms 18 no 19 metieniem, un pēc tam trešā perioda ievadā viņu nomainīja Kārters Hārts, kurš atvairīja vēl astoņus metienus.

"Canucks" ar 49 punktiem 36 mačos Rietumu konferencē ieņem pirmo vietu un nākamo spēli aizvadīs otrdien, kad savā laukumā uzņems Otavas "Senators".