Sestdiena, 27. aprīlis
Tāle, Raimonda, Raina, Klementīne

Bukarta un Dzierkala pārstāvēto komandu cīņā IIHF Čempionu līgas finālā iekļūst AIK

Latvijas uzbrucēja Mārtiņa Dzierkala pārstāvētā Šellefteo AIK otrdien Šellefteo gan cieta zaudējumu Starptautiskās Hokeja federācijas (IIHF) Čempionu līgas pusfināla atbildes spēlē, uzvaru svinot Roberta Bukarta pārstāvētajai Vītkovices Ridera, taču divu spēļu summā finālā iekļuva Zviedrijas klubs.

AIK zaudēja ar 1:2 (1:0, 0:1, 0:1), divu spēļu summā uzvarot ar 5:4.

Dzierkals uz ledus pavadīja astoņas minūtes un 39 sekundes, divreiz metot pa vārtiem un bloķējot vienu pretinieku metienu.

Bukarts spēlēja 17 minūtes un 26 sekundes, pa divām reizēm metot pa vārtiem un bloķējot metienus.

Sestajā minūtē mājinieki izvirzījās vadībā ar Elīasa Sālomonsona "golu".

33.minūtē Marcels Barinka vairākumā rezultātu izlīdzināja, bet 42.minūtē uzvaras vārtus Čehijas komandas labā guva

Mareks Kaluss.

Finālā .AIK spēlēs ar Šveices klubu Ženēvas "Servette", kas otrdien Somijā ar 3:2 (0:2, 2:0, 1:0) uzvarēja Raumas "Lukko", divu spēļu summā svinot panākumu ar 5:4.

Pirmajā periodā Jākobs Stenkvists un Breidens Burks izvirzīja vadībā Somijas komandu, bet otrā perioda nogalē viesi 59 sekunžu laikā atspēlējās ar precīziem Valteri Filpulas un Sami Vatanena metieniem.

Uzvaras vārtus 46.minūtē guva Filpula.

Fināls notiks 20.februārī.

Šosezon komandu skaits no 32 ir samazināts uz 24. Komandas pamatturnīrā aizvadīja sešas spēles, taču to vieta tika noteikta kopējā tabulā, 16 labākajām komandām kvalificējoties izslēgšanas spēlēm.

Iepriekšējā sezonā IIHF Čempionu līgas turnīrā uzvarēja Somijas klubs Tamperes "Tappara".

Turnīrs pirmo reizi norisinājās 2014./2015.gada sezonā.