Sestdiena, 27. aprīlis
Tāle, Raimonda, Raina, Klementīne

Čehijas hokejisti pasaules junioru čempionāta ceturtdaļfinālā izrauj panākumu pār Kanādu

Čehijas U-20 vīriešu hokeja izlase otrdien Zviedrijā pasaules junioru čempionātā, gūstot uzvaru nesošos vārtus 11 sekundes līdz pamatlaika beigām, tika pie panākuma ceturtdaļfinālā un pievienojās Somijai pusfinālā.

Čehijas hokejisti ceturtdaļfinālā ar rezultātu 3:2 (2:0, 0:2, 1:0) pārspēja Kanādu.

Pirmajā trešdaļā 2:0 Čehijas labā panāca Jakubs Štancls un Tomass Cibuļka. Perioda vidū uz Kanādas vārtiem tika nozīmēts soda metiens un čehiem bija iespēja arī gūt trešos vārtus, taču Kanādas vārtsargs Matiss Ruso atvairīja ripu.

Otrajā periodā Kanādas labā vārtus guva Metjū Vuds un Džeiks Farlongs un izlīdzināja rezultātu (2:2).

Arī noslēdzošajā trešdaļā ripu lielākoties pārvaldīja kanādieši, tomēr Čehijas vārtsargam Mihaelam Hrabalam izdevās glābt savu komandu no ielaistiem vārtiem. 11 sekundes līdz pamatlaika beigām čehi guva uzvaru nesošos vārtus, otro reizi mačā ripu Kanādas vārtos raidot Štanclam.

Atlikušajās sekundēs Kanāda nomainīja vārtsargu pret sesto laukuma spēlētāju, tomēr rezultāts palika nemainīgs un panākumu svinēja Čehija.

Jau ziņots, ka Somija ceturtdaļfinālā ar rezultātu 4:3 (0:1, 1:0, 2:2, 1:0) papildlaikā pārspēja Slovākiju.

Otrdien vēl Latvijas U-20 vīriešu izlase ceturtdaļfinālā spēlēs ar vienaudžiem no ASV un mājiniece Zviedrija stāsies pretī Šveicei.

Meistarsacīkstes no 26.decembra līdz 5.janvārim norisinās Gēteborgā.