Sestdiena, 20. aprīlis
Mirta, Ziedīte

Dānijas hokejisti negaidīti pārspēj Čehiju

Pekinas olimpisko spēļu vīriešu hokeja turnīrā trešdien Dānija pārspēja Čehiju.

Spēle Nacionālajā iekštelpu stadionā Pekinā beidzās ar rezultātu 2:1 (2:0; 0:1; 0:0) Dānijas labā.

Pirmā perioda vidū spēles rezultātu atklāja dānis Markuss Lauridsens un divas ar pusi minūtes pirms perioda beigām Franss Nilsens dubultoja pārsvaru.

Otrā perioda ceturtajā minūtē Romans Červenka samazināja rezultāta starpību līdz minimumam, tomēr vairāk vārtu spēlē netika gūti.

Čehijas hokejisti izdarīja 40 metienus pa pretinieku vārtiem, kamēr dāņi atbildēja ar 17 metieniem. Dāņiem arī bija vairāk soda minūšu - sešas, kamēr Čehijas hokejisti nopelnīja tikai vienu divu minūšu noraidījumu.

Jau vēstīts, ka citā B apakšgrupas spēlē, kas bija arī pirmā Pekinas olimpisko spēļu vīriešu hokeja turnīrā, Krievijas Olimpiskās komitejas (ROC) uzvaru, kas B apakšgrupas pirmajā spēlē ar 1:0 (1:0, 0:0, 0:0) pārspēja Šveices izlasi.

A apakšgrupas spēles sāksies rīt, kad Kanādas izlase mērosies spēkiem ar Vācijas izlasi, bet ASV hokejisti tiksies ar mājinieci Ķīnu.

Rīt turnīru uzsāks arī C apakšgrupas komandas, kad agrajā mačā (plkst.6.10 pēc Latvijas laika) Latvijas izlase mērosies spēkiem ar Zviedrijas valstsvienību, bet Somija spēlēs ar Slovākijas hokejistiem.

2018.gada olimpiskajās spēlēs vīriešu hokeja turnīrā triumfēja ROC komanda, sudrabs tika Vācijai, bet bronzas godalgas izcīnīja kanādieši.

Pekinas olimpiskās spēles notiks no 4. līdz 20.februārim.