Daugaviņa rezultatīvās piespēles neglābj Vitjaz no neveiksmes papildlaikā

Kaspars Daugaviņš sestdien Kontinentālās hokeja līgas (KHL) spēlē izcēlās ar divām rezultatīvām piespēlēm, tomēr ar to nebija gana, lai viņa pārstāvētā Maskavas apgabala "Vitjaz" vienība izcīnītu uzvaru.

"Vitjaz" savā laukumā ar 4:5 (2:1, 1:2, 1:1, 0:1) papildlaikā zaudēja Nursultanas "Baris".

Daugaviņš rezultatīvi piespēlēja komandas otro un trešo vārtu guvumos, to attiecīgi izdarot pirmā perioda 14.minūtē un otrās trešdaļas vidū. Abas piespēles Daugaviņš nopelnīja skaitliskajā vairākumā.

Latvijas hokeja izlases uzbrucējs šajā spēlē laukumā pavadīja 18 minūtes un 51 sekundi, kuru laikā uzvarēja trijos no četriem iemetieniem.

Daugaviņš šosezon 47 spēlēs izcēlies ar 15 vārtiem un 29 rezultatīvām piespēlēm. Latvijas izlases uzbrucējs labojis pagājušās sezonas regulārā čempionāta rezultativitātes rekordu. 2019./20.gada sezonā Daugaviņš 59 spēlēs izcēlās ar 19 vārtiem un 21 piespēli.

Daugaviņš kļuvis par otro Latvijas hokejistu, kuram vienas sezonas laikā KHL čempionātā izdevies iekrāt 44 rezultativitātes punktus. Iepriekš 2010./11. un 2018./19.gada sezonā Rīgas "Dinamo" rindās to paveica Lauris Dārziņš.

"Vitjaz" ar 50 punktiem 49 spēlēs Rietumu konferencē ieņem astoto vietu.

Citā spēlē Jānis Kalniņš palīdzēja Helsinku "Jokerit" viesos ar 3:1 (0:0, 1:1, 2:0) uzvarēt turnīra otro spēcīgāko klubu Maskavas CSKA.

Kalniņš atvairīja 22 no 23 metieniem, tverot 95,65% raidījumu.

Somijas klubā ar vārtiem un rezultatīvu piespēli izcēlās Markuss Hanikainens, bet divas rezultatīvas piespēles amerikānim Braienam O'Nīlam.

"Jokerit" ar 55 punktiem 45 mačos Rietumu konferencē ieņem piekto vietu.

Šosezon KHL čempionātā piedalās 23 komandas - 11 Rietumu un 12 Austrumu konferencēs. Regulārajā čempionātā katra komanda aizvadīs pa 60 spēlēm, pēc kurām pa astoņiem labākajiem klubiem iekļūs Gagarina kausa izcīņā.