Daugaviņa rezultativitāte palīdz Torpedo uzvarēt arī sezonas otrajā spēlē

Latviešu uzbrucējs Kaspars Daugaviņš sestdien guva vārtus un atdeva rezultatīvu piespēli, palīdzot Ņižņijnovgorodas Torpedo komandai, kuras galvenais treneris ir Pēteris Skudra, uzvarēt arī otrajā jaunās Kontinentālās hokeja līgas (KHL) sezonas spēlē.Aizvadītajā mačā Torpedo ar rezultātu 3:1 (0:0, 2:1, 1:0) savā laukumā pieveica Somijas komandu Helsinku Jokerit, kuras sastāvā pirmo maču šosezon aizvadīja Artūrs Kulda.

Tieši Daugaviņš 26.minūtē ar plaukstas metienu atklāja rezultātu, bet otrās trešdaļas izskaņā viņš ar rezultatīvu piespēli vārtus gūt palīdzēja Vladimiram Galuzinam.Arī ceturtdien, kad Torpedo ar 2:0 pieveica Rīgas Dinamo, Daugaviņa kontā bija vārtu guvums un rezultatīva piespēle.Kopā šajā mačā Daugaviņš nospēlēja 16 minūtes un 23 sekundes, izceļoties ar trim metieniem pa vārtiem. Latviešu uzbrucējs uzvarēja trijos no pieciem iemetieniem, kuros piedalījās.Tikmēr Kulda laukumā aizvadīja 18 minūtes un 50 sekundes, atzīmējoties ar vienu metienu pa vārtiem, divām soda minūtēm, diviem bloķētiem metieniem un diviem spēka paņēmieniem.Joprojām nespēlējot traumētajam aizsargam Oskaram Bārtulim, savu pirmo uzvaru šosezon sestdien guva Vladivostokas Admiral, kas ar 5:4 (3:1, 1:0, 1:3) savā laukumā pieveica Maskavas apgabala Vitjaz hokejistus.Panākumu izcīnīja arī Oļega Znaroka un Harija Vītoliņa trenētā Sanktpēterburgas SKA, kas ar 4:2 (0:1, 1:1, 3:0) savā laukumā pieveica līgas pagājušās sezonas čempioni Magņitogorskas Metallurg, bet šī gada turnīra fināliste Maskavas CSKA ar 3:1 (1:1, 2:0, 0:0) apspēlēja Ufas Salavat Julajev. Savukārt trešo panākumu trijās cīņās guva Omskas Avangard, kas ar 3:1 (0:0, 2:0, 1:1) apspēlēja Kazahstānas vienību Astanas Baris.LETA jau vēstīja, ka trešo zaudējumu trijos mačos sestdien piedzīvoja Latvijas komanda Rīgas Dinamo, ar rezultātu 3:4 (2:0, 1:2, 0:2) piekāpjoties Maskavas Spartak komandai.Visas līgas līdere ar deviņiem punktiem trijos mačos ir Avangard komanda, bet SKA ar septiņiem punktiem atrodas Rietumu konferences līderpozīcijā. Tikmēr CSKA, Torpedo, Zagrebas Medveščak un Soči komandas guvušas pa sešiem punktiem divās cīņās.Rīgas Dinamo ir starp piecām komandām, kas šosezon cīnās bez punktiem, bet vēl divas vienības turnīrā joprojām nav iesaistījušās.