Rīgā +18 °C
Sestdiena, 4. maijs
Viola, Vizbulīte, Vijolīte

Daugaviņam divi vārti, Karsumam - vieni, Maskavas Dinamo kārtējā uzvara KHL

Kaspars Daugaviņš piektdien turpināja savu rezultatīvo sniegumu šajā sezonā, gūstot divus vārtus, bet Mārtiņš Karsums izcēlās ar vienu precīzu metienu, palīdzot Maskavas Dinamo komandai Kontinentālās hokeja līgas (KHL) spēlē savās mājās ar 7:2 sagraut Bratislavas Slovan, informē organizatori.Daugaviņš spēles 7.

minūtē atklāja rezultātu, bet 44. minūtē panāca 6:2 mājinieku labā. Savukārt Karsums 51. minūtē panāca 7:2 Harija Vītoliņa trenētās komandas labā. Uzvarētājiem divus vārtus guva un divas rezultatīvas piespēles izdarīja Maksims Karpovs.Daugaviņš spēlēja 16 minūtes, piecas reizes meta pa vārtiem, bloķēja vienu metienu un izdarīja divus spēka paņēmienus. Karsums nospēlēja 13 minūtes, arī izdarīja piecus metienus un bloķēja vienu metienu, taču izdarīja četrus spēka paņēmienus un nopelnīja savai komandai vienu skaitlisko vairākumu.Šosezon Daugaviņš ir guvis 13 vārtus un atdevis 12 rezultatīvas piespēles. Viņš ir Dinamo labākais snaiperis un rezultatīvākais spēlētājs ar 25 punktiem. Karsums šosezon ir ticis pie 12 (4+8) rezultativitātes punktiem.Maskavas Dinamo ar 72 punktiem 35 spēlēs ieņem 4. vietu Rietumu konferencē.