Rīgā +17 °C
Sestdiena, 1. jūnijs
Mairita, Bernedīne, Biruta

Daugaviņš atkal spēlē, bet Senators piedzīvo zaudējumu

Savu ceturto spēli šīs sezonas Nacionālās hokeja līgas (NHL) regulārajā čempionātā svētdien aizvadīja latviešu uzbrucējs Kaspars Daugaviņš, bet viņa pārstāvētā Otavas Senators komanda ar 1:2 (1:2, 0:0, 0:0) izbraukumā zaudēja Monreālas Canadiens vienībai.

Daugaviņš Otavas kluba rindās laukumā devās otrajā spēlē pēc kārtas, uz ledus pavadot septiņas minūtes un 36 sekundes, kas bija pārliecinoši mazākais spēles laiks komandā. Trešajā trešdaļā uzbrucējs nospēlēja tikai 23 sekundes.

Latvietis atradās laukumā, kad Senators zaudēja otros vārtus. Tādējādi Daugaviņš maču pabeidza ar negatīvu lietderības koeficientu -1, veicot divus nesekmīgus metienus pa vārtiem.

Jau spēles otrajā minūtē viesus vadībā izvirzīja zviedrs Jākobs Silfveberjs, bet mājinieki atbildi sniedza 35 sekundes vēlāk, kad 1:1 panāca Dāvids Dešarnē. Uzvaras vārti pirmās trešdaļas 12.minūtē Ērika Koula kontā.

Visos četros mačos, kuros Daugaviņš šosezon devies laukumā, Senators komanda piedzīvojusi zaudējumus. Pārējās cīņās, latvietim laukumā nedodoties, Otavas klubs līdz šim izcīnījis tikai uzvaras.

Četrās sezonas spēlēs Daugaviņš ticis pie vienas rezultatīvas piespēles un negatīva lietderības koeficienta -4.
Ar 11 punktiem deviņās spēlēs Senators Austrumu konferences kopvērtējumā atkāpās uz sesto vietu, bet Canadiens ar 12 punktiem astoņos mačos šajā pašā konferencē atrodas ceturtajā pozīcijā.