Rīgā +18 °C
Sestdiena, 1. jūnijs
Mairita, Bernedīne, Biruta

Daugaviņš: Nepieciešams izmantot savas iespējas pie pretinieku vārtiem

„Uzvarai šoreiz pietrūka koncentrācijas,” pēc otrdien piedzīvotā zaudējuma Ņižņijnovgorodas Torpedo komandai (2:3) sacīja Rīgas Dinamo uzbrucējs Kaspars Daugaviņš.

„Nespējām realizēt savas iespējas. Spēlējām labi, visi cīnījās, taču, lai uzvarētu KHL spēli, nepieciešams izmantot savas iespējas pie pretinieku vārtiem,” Krievijas medijos citēts Daugaviņš, kurš šajā spēlē guva savus pirmos vārtus Dinamo komandā.

Salīdzinot KHL un NHL, hokejists atzīmēja laukumu izmēru atšķirību. Daugaviņš atzina, ka vēl nav pielāgojies tam, ka šeit jāslido krietni vairāk. Iepriekšējās sešas sezonas latvietis pavadīja Ziemeļamerikā, pēdējā no tām nostiprinoties NHL kluba Otavas Senators sastāvā.

Trīs KHL spēlēs Kaspars atzīmējies ar vieniem gūtiem vārtiem (12 metieni), lietderības koeficientu -2 un divām soda minūtēm. Vidēji uz ledus 24 gadus vecais uzbrucējs pavada teju 17 minūtes. Paredzams, ka savu skatītāju priekšā Daugaviņš debitēs piektdien, kad Dinamo Rīgā uzņems Maskavas Spartak komandu.

Rīgas Dinamo ar iegūtajiem deviņiem punktiem deviņās spēlēs Rietumu konferencē ieņem 11.vietu. Jāpiezīmē, ka pērn pēc deviņām spēlēm komandas rēķinā bija tikai trīs punkti.