Pirmdiena, 29. aprīlis
Raimonds, Laine, Vilnis
Iepriekšējo reizi Daugaviņš vārtus guva vien pērn 26.oktobrī

Daugaviņš pēc trīs mēnešu pārtraukuma atkal gūst vārtus, tomēr Torpedo zaudē

Latvijas izlases uzbrucējs Kaspars Daugaviņš pirmdien guva vārtus Kontinentālās hokeja līgas (KHL) spēlē, bet viņa pārstāvētā un Pētera Skudras trenētā Ņižņijnovgorodas Torpedo cieta zaudējumu. Torpedo viesos ar 2:4 (1:1, 1:2, 0:1) piekāpās Soči hokejistiem, kuri turpina cīņu par iekļūšanu Gagarina kausa izcīņā.

Mača rezultātu pirmā perioda vidū atklāja Soči hokejists Pavlo Padakins, bet sešas minūtes vēlāk Daugaviņš no asa leņķa izlīdzināja rezultātu. Mājinieki otrās trešdaļas pirmajā astoņās minūtēs guva divus vārtus, precīzi metot Andrē Petešonam un Erikam O'Dellam, bet nedaudz vēlāk Dmitrijs Sjomins panāca 2:3. Pamatlaika pēdējā minūtē Torpedo nomainīja vārtsargu pret sesto laukuma spēlētāju un Iļja Krikonovs iemeta ceturto ripu viesu vārtos.

Daugaviņš šajā spēlē laukumā bija 17 minūtes un 17 sekundes, kuru laikā divas reizes meta pa pretinieku vārtiem, veica vienu spēka paņēmienu, uzvarēja trijos no sešiem iemetieniem un nopelnīja divas soda minūtes.

Daugaviņš iepriekšējo reizi vārtus guva 26.oktobrī, raidot ripu tieši Soči komandas vārtos. Pēc tam sekoja 20 "sausās" spēles, turklāt traumas dēļ nācās izlaist teju mēnesi.

Latviešu uzbrucējs šosezon 44 spēlēs guvis astoņus vārtus un veicis 20 rezultatīvas piespēles.

Rīt KHL regulārajā čempionātā būs viens mačs, bet pēc tam sekos nedēļu ilgs izlašu pārtraukums, kurā Latvijas valstsvienībai četru dienu treniņnometnē pievienosies arī Daugaviņš.