Pievienot komentāru

0/1000 zīmes
Agris
A
Interesanti ka jutas musu hokejisti,vai pec tik spelem un zaudejumiem nav sapratusi ka jabut aizsardzibai un ari jamet uz vartiem? Jeb vienkarsi par citu naudu gribeja aizbraukt uz arzemem. Pratigakais butu braukt majas un neapkaunot Latviju! Lielaku smuci vairs nevar sataisit.
Gosis
G
Tos intensīvos treniņus vajadzēja veikt pirms čempionāta!!!
dienvidu expresis
d
Likumsakarība - jo reklāmas vairāk auro, ka alus un hokejs viens vesels, jo sūdīgāk iet. Sports un alkohols nav viens vesels. Izbeigdiet šo demagoģiju un redzēsiet - sāks veikties!
Kamikadze
K
Nepalīdzēs! Hokeja dievs ir krievs.....:(
xxx
x
Loti zel musu zenu, kuri galigi nav sagatavoti sadam cinam. Par ko tiem izlases treneriem maksa tas astronomislas algas?
Losis
L
Cipulis var mest arī 500 reižu tāpat neiemetīs!
bite
b
Būs labi! Uz priekšu, puiši! Nenokariet galvas: mēs ar un par jums!
lasítájs
l
..to jau vajadzéja darít pirms brauc uz Somiju...
Juris
J
Labāk pacel dupsi un pats patrenējies, tad sapratīsi, kas ir sports?!
  • 3
  • 1
TURĀS Latvija!
T
Latvijas puikas, TURĀS! Lai VEICAS turpmāk! No Latvijas izlases spēlētājiem laukumā *visvairāk aizvada 1.maiņas aizsargi Artūrs Kulda un Krišjānis Rēdlihs*, kuri nospēlē vidēji 22,5i minūtes. Pie pozitīva lietderības koeficienta (+1) pamanījušies tikt *Jānis Andersons un Koba Jass*, bet pārliecinoši sliktākais lietderības koeficients ir vecākajam no brāļiem Rēdlihiem (-8). Zīmīgi, ka Krišjāņa Rēdliha maiņas partnera Kuldas lietderības koeficients ir "vien" -6. *Rezultatīvākais spēlētājs Latvijas izlasē ir Lauris Dārziņš*, kurš izdarījis visvairāk metienu pa pretinieku vārtiem (14, gūts 1 gols pret Austriju). Ar 12 metieniem seko Mārtiņš Cipulis. Spēlē pret AUSTRIJU vārtus guvuši: - Gints Meija-Ronalds Ķēniņš-Armands Bērziņš = 1 : 0 - Miks Indrašis-Jānis Andersons-Agris Saviels = 2 : 4 - Lauris Dārziņš-Mārtiņš Cipulis-Lauris Dārziņš = 3 : 4 Spēlē pret ASV (1 : 4) punktu guva: 1.periodā Latvija noturējās = 0 : 0 2.periodā Artūrs Kulda guva 1 golu Latvijai = 1 : 2 Lai 9.maijā pavada VEIKSME!