Ceturtdiena, 25. aprīlis
Līksma, Bārbala

Fotostāsts: No Somijas līdz Šveicei jeb Latvijas hokejistu gaitas Minskā

Kamēr astoņas spēcīgākās izlases turpina cīņu pasaules hokeja čempionātā, Latvijas hokejisti no Minskas jau atgriezušies ar izcīnītu 11.vietu. Šogad pirmo reizi elitē uzveikti somi, pēc 13 gadu pārtraukuma pārspēti arī amerikāņi, tomēr noslēgums līdzjutējiem medus mucā iepilināja krietnu karoti darvas. Kaspara Daugaviņa neieskaitītie vārti mačā ar Baltkrieviju un ātrais nokdauns pret krietni ilgāku atpūtas brīdi baudījušajiem šveiciešiem (spēles otrajā daļā gan dominēja mūsējie, bet tāpat piekāpās ar 2:3) liedza Latvijas hokejistiem pirmo reizi kopš 2009.gada sasniegt ceturtdaļfinālu. Pietrūka vienas uzvaras...

Kā ierasts, Latvijas hokejistu un līdzjutēju gaitas čempionātā iemūžināja laikraksta Diena pieredzējušais fotogrāfs Aivars Liepiņš. Ielūkosimies apakšgrupas septiņās spēlēs (un ne tikai) caur viņa fotoobjektīvu!