Ceturtdiena, 25. aprīlis
Līksma, Bārbala

Girgensona pārstāvētajai Sabres graujošs zaudējums NHL spēlē

Latvijas uzbrucēja Zemgus Girgensona pārstāvētā Bufalo Sabres komanda ceturtdien piedzīvoja smagu zaudējumu Nacionālās hokeja līgas (NHL) spēlē.

"Sabres" mājas spēlēs ielaida desmit vārtus un ar rezultātu 4:10 (1:3, 1:2, 2:5) zaudēja Dalasas "Stars".

Uzvarētājiem pie punktiem tika 16 hokejisti, Džeimijam Benam atzīmējoties ar vārtiem un divām rezultatīvām piespēlēm, bet Radekam Faksam - ar diviem precīziem metieniem. Mājinieku rindās Džefam Skineram bija vieni gūti vārti un viena rezultatīva piespēle.

Girgensons uz ledus bija 14 minūtes un 26 sekundes, mazākumā spēlējot nepilnas divas minūtes. Latvijas hokejists trīsreiz meta pa vārtiem, pielietoja vienu spēka paņēmienu, atņēma vienu ripu, uzvarēja vienā no četriem iemetieniem un, spītējot desmit ielaistām ripām, tika pie neitrāla lietderības koeficienta.

Šajā sezonā Girgensons piedalījies 62 spēlēs, kurās guvis astoņus vārtus, atdevis sešas rezultatīvas piespēles un iekrājis negatīvu lietderības koeficientu -2.

"Sabres" ar 68 punktiem 64 cīņās ieņem 12.vietu Austrumu konferencē, kamēr "Stars" ar 83 punktiem 65 mačos ir trešā Rietumos.