Rīgā +3 °C
Piektdiena, 19. aprīlis
Vēsma, Fanija
Kings vienība guva četrus vārtus pēc kārtas, bet Sabres ar trāpīgu metienu atbildēja vien pēdējās trešdaļas sākumā

Girgensona pārstāvētajai Sabres kārtējais zaudējums

Latviešu uzbrucēja Zemgus Girgensona pārstāvētā Bufalo Sabres komanda sestdien cieta kārtējo zaudējumu Nacionālās hokeja līgas (NHL) spēlē, ar rezultātu 2:4 (0:1, 0:3, 2:0) savā laukumā atzīstot Losandželosas Kings pārākumu.

Sabres ielaida pirmos četrus vārtus, pa divām reizēm uzvarētāju rindās izceļoties slovēnim Anžem Kopitaram un Maiklam Amadio. Zīmīgi, ka 21 gadu vecais Amadio līdz šim mačam savā NHL karjerā bija iemetis tikai divus vārtus, bet tagad šo skaitu dubultojis.

Trešajā trešdaļā jau pirmajā minūtē Sabres deficītu samazināja Marko Skandella, bet spēles beigu daļā izcēlās arī aizsargs Rasmuss Ristolainens, tomēr izglābties Austrumu konferences vājākā vienība nespēja.

Kaut Sabres joprojām vairāk zaudē nekā uzvar, šī bija vien otrā reize pēdējās septiņās spēlēs, kad tā netika pie punktiem.

Girgensons šajā mačā laukumā pavadīja 12 minūtes un 47 sekundes, kuru laikā pielietoja vienu spēka paņēmienus, uzvarēja divos no trijiem iemetieniem un dueli noslēdza ar neitrālu lietderības koeficientu.

Latviešu uzbrucējs šosezon 53 spēlēs guvis sešus vārtus, veicis piecas rezultatīvas piespēles un ticis pie negatīva lietderības koeficenta -6.

Sabres ar 45 punktiem 59 spēlēs saglabā pēdējo, 16. vietu, konferencē, visas līgas kopvērtējumā par sešiem punktiem apsteidzot tikai Arizonas Coyotes.

Nākamo spēli Bufalo komanda aizvadīs pirmdien, kad uzņems Vašingtonas Capitals.