Rīgā +6 °C
Ceturtdiena, 18. aprīlis
Laura, Jadviga

Girgensona un Merzļikina klubiem neveiksmes NHL spēlēs

Latviešu uzbrucēja Zemgus Girgensona pārstāvētā Bufalo Sabres un vārtsarga Elvja Merzļikina pārstāvētā Kolumbusas Blue Jackets otrdien piedzīvoja zaudējumus Nacionālās hokeja līgas (NHL) spēlēs.

Bufalo vienība izbraukumā pagarinājumā ar 3:4 (2:1, 1:0, 0:2, 0:1) atzina Čikāgas "Blackhawks" pārākumu.

Girgensons uz ledus bija 14 minūtes un 26 sekundes, no kurām 37 sekundes spēlēja mazākumā. Viņš statistikā atzīmējās ar vienu metienu pa vārtiem, vienu spēka paņēmienu un 67% uzvarētu iemetienu.

Pirmajā trešdaļā mājiniekus vadībā izvirzīja Konors Mērfijs, taču pēc tam trīs vārtus guva Bufalo hokejisti, pēc Viktora Ūlofsona, Teidža Tompsona un Peitona Krebsa mazākumā gūtajiem vārtiem nedaudz vairāk nekā 14 minūšu laikā 27.minūtē panākot 3:1.

Atlikušajā laikā vārtus guva tikai Čikāgas hokejisti, izceļoties Filipam Kurašovam, kā arī divreiz Setam Džonsam, kurš pagarinājumā guva vārtus trešās minūtes viducī.

"Sabres" vārtos Kreigs Andersons tika galā ar 22 metieniem, bet otrā laukuma galā Petrs Mrazeks atvairīja 30 ripas.

Citā spēlē Merzļikins palika uz rezervistu soliņa, "Blue Jackets" viesos piekāpjoties Nešvilas "Predators" ar 1:2 (0:0, 0:2, 1:0).

Daņiils Tarasovs vārtos atvairīja 26 metienus, bet uzvarētājiem Kevins Lankinens tika galā ar 39 metieniem.

Uz Kodija Glasa un Jakova Treņina vārtiem Kolumbusas klubs atbildēja ar Gustava Nīkvista "golu".

Bufalo vienība ar 45 izcīnītiem punktiem 43 mačos Austrumu konferencē ierindojas 11.vietā, kamēr "Blue Jackets" ar 28 punktiem 44 spēlēs atrodas pēdējā vietā.