Otrdiena, 23. aprīlis
Jurģis, Juris, Georgs

Girgensonam 18 minūtes smagā zaudējumā, Merzļikins rezervē Kolumbusas uzvarā

Ar mainīgām sekmēm kārtējās NHL regulārā turnīra spēles aizvadījuši Latvijas hokejistu pārstāvētie klubi.

Kolumbusas Blue Jackets ar 3:2 papildlaikā savā laukumā pārspēja Losandželosas Kings, gūstot 15. uzvaru sezonas 35 spēlēs un trešo pēc kārtas. Arī šajā panākumā vārtos stājās soms Jūnass Korpisalo, kurš šoreiz atvairīja 23 viesu metienus. Uzvaras vārtus papildlaika otrajā minūtē guva Pjērs-Luks Dibuā.

Elvis Merzļikins, kurš šoreiz palika uz rezervistu soliņa, šosezon vārtus sargājis deviņos mačos, visos zaudējot.

Citā mačā Zemgus Girgensons tika pie iespaidīga spēles laika (17:59 minūtes, no tām 3:30 mazākumā), tomēr Bufalo Sabres viesos ar 1:6 kapitulēja Filadelfijas Flyers. Katrā no pirmajiem diviem periodiem Sabres ielaida pa trim ripām, trīs reizes kapitulējot skaitliskajā mazākumā. Viktora Olofsona vārti trešā perioda vidū spēles gaitu vairs nemainīja. Sabres līderis Džeks Aikels, kurš pie rezultativitātes punktiem bijas ticis 17 mačos pēc kārtas, guvis savainojumu.

Girgensonam šoreiz viens bloķēts metiens un viens spēka paņēmiens, kā arī neitrāls lietderības koeficients.

Sestdien Sabres savā laukumā uzņems Kings.

Austrumu konferences kopvērtējumā piektie ar 44 punktiem 34 mačos ir Teodora Bļugera pārstāvētie Pitsburgas Penguins, bet Sabres 36 spēlēs guvuši 39 punktus un ieņem 7. vietu. Kolumbusa ar 36 punktiem 35 spēlēs ieņem 13. vietu, bet par trim punktiem atpaliek un 14. vietu ieņem Otavas Senators, kuras rindās šosezon cer atgriezties AHL spoži spēlējošais Rūdolfs Balcers.

Daugaviņš: Kluba sezonas beigas bija vilšanās

Latvijas hokeja izlases uzbrucējs Kaspars Daugaviņš pirmdien sarunā ar žurnālistiem sacīja, ka sezonas izskaņa klubā bija liela vilšanās, jo neizdevās izcīnīt čempionu titulu.