Rīgā +20 °C
Piektdiena, 3. maijs
Uvis, Gints

Girgensonam iespaidīgs spēles laiks Sabres uzvarētajā Austrumu pastarīšu duelī

Iespaidīgu spēles laiku ceturtdien izpelnījās latviešu uzbrucējs Zemgus Girgensons, kura pārstāvētā NHL vienība Bufalo Sabres viesos ar 4:3 pēcspēles metienos tika galā ar Otavas Senators.

Aizsargs Marko Skandella spēles pirmajā trešdaļā vadībā izvirzīja viesus no Bufalo, bet otrā perioda ievadā mājinieki nepilnu trīs minūšu laikā jau bija priekšā ar 2:1. Sabres perioda otrajā pusē panāca izlīdzinājumu, bet Senators guva vēl trešos vārtus periodā, pirms izšķirošās trešdaļas esot vadībā ar 3:2.

Sabres hokejisti trešā perioda ievadā vēlreiz panāca neizšķirtu, no vārtu priekšas ar atkārtotu metienu izceļoties Skotam Vilsonam. Atlikušajās 19 pamatlaika minūtēs un papildlaikā vārti vairs netika gūti, bet pēcspēles metienu sērijā Sabres uzvaru nodrošināja Jakobs Josefsons.

Uzvarētājiem ar vārtiem un rezultatīvu piespēli izcēlās Sems Reinhārts. Tikmēr Girgensons laukumā pavadīja 21 minūti un 29 sekundes, kas ir viņa ilgākais spēles laiks vairāku pēdējo sezonu laikā. Latvietis šoreiz atzīmējās ar trim metieniem, četriem spēka paņēmieniem un neitrālu lietderības rādītāju.

Šosezon viņš 62 spēlēs ticis pie 12 (7+5) rezultativitātes punktiem un negatīva lietderības koeficienta -8.

Tā kā Senators šajā bullīšos zaudētajā spēlē arī tika pie punkta, tad Sabres atstatumu līdz Otavas hokejistiem kopvērtējumā samazinājuši līdz diviem punktiem. Austrumu konferences 16 klubu konkurencē Otava ieņem 15. vietu (57 punkti 66 spēlēs), kamēr Sabres ir pēdējie (55 punkti 68 spēlēs).

Visā līgā Sabres apsteidz vienīgi Arizonas Coyotes, kas tikuši pie 53 punktiem.