Rīgā +17 °C
Ceturtdiena, 23. maijs
Leontīne, Ligija, Lonija, Leokādija

Girgensonam koeficients -2, Sabres tiek pie punkta Čikāgā

Latviešu hokejists Zemgus Girgensons ceturtdien nopelnīja -2 lietderības koeficientu NHL regulārā turnīra spēlē, kurā viņa pārstāvētā Bufalo Sabres vienība viesos ar 3:4 papildlaikā piekāpās Čikāgas Blackhawks.

Neskatoties uz iespaidīgo mājinieku pārsvaru metienos, Sabres hokejisti spēles gaitā prata trīs reizes izvirzīties vadībā, vārtus gūstot Markusam Folinjo, Kailam Okposo un Džekam Aikelam. Tiesa, mājinieki ar Raiena Hartmena un Artjoma Aņisimova pūlēm allaž atspēlējās, krievam gūstot komandas otros un, aptuveni divas minūtes pirms pamatlaika beigām - rezultātu izlīdzinošos trešos vārtus. Papildlaikā jau 57.sekundē izcēlās mājinieku līderis Patriks Keins - 4:3.

Visā spēlē Blackhawks izdarīja 43 metienus, kamēr Sabres atbildēja ar 20, toties realizēja divus no trim skaitliskajiem vairākumiem.

Girgensons uz ledus pavadīja 15 minūtes un 25 sekundes (2:06 mazākumā), izpildīja divus spēka paņēmienus, reizi meta pa vārtiem un bloķēja vienu metienu, kā arī divas reizes atradās laukumā, kad pretinieki vienādos sastāvos guva vārtus.

Šosezon latvietis 38 spēlēs iekrājis septiņus (4+3) punktus un negatīvu lietderības rādītāju -7. Viņa kontā šosezon 60 metieni pa vārtiem un četras soda minūtes.

Sabres komanda ar 38 spēlēs iekrātiem 37 punktiem ieņem 14.vietu Austrumu konferencē. Nākošo spēli komandai aizvadīs sestdien, kad savā laukumā uzņems Vinipegas Jets un spožo somu debitantu Patriku Laini.