Otrdiena, 16. aprīlis
Mintauts, Alfs, Bernadeta

Girgensonam rezultatīva piespēle; Sabres cieš zaudējumu

Latviešu uzbrucējs Zemgus Girgensons sestdien atzīmējās ar rezultatīvu piespēli Nacionālās hokeja līgas (NHL) regulārā čempionāta spēlē, taču viņa pārstāvētā Bufalo Sabres komanda cieta zaudējumu. Sabres viesos ar rezultātu 2:5 (2:2, 0:2, 0:1) piekāpās Toronto Maple Leafs komandai, ciešot trešo zaudējumu pēdējās četrās spēlēs.

Girgensons ar rezultatīvu piespēli atzīmējās spēles septītajā minūtē, kad pēc cīņas vārtu priekšā palīdzēja Džeisonam Pominvilam panākt 1:1. Pusotru minūti vēlāk Konors Šīrijs panāca 2:1 Sabres labā, bet tie izrādījās viesu pēdējie vārti šajā mačā.

Uzvarētājiem pa 1+2 savā kontā ierakstīja Mičs Mārners un Džons Tavaress.

Girgensons šajā mačā uz ledus pavadīja 15 minūtes un divas sekundes, kuru laikā divas reizes meta pa vārtiem, pielietoja četrus spēka paņēmienus, zaudēja savā vienīgajā iemetienā un tika pie neitrāla lietderības koeficienta.

Girgensons šosezon 58 spēles guvis trīs vārtus un veicis 11 rezultatīvas piespēles, kā arī ticis pie negatīva lietderības koeficienta -9.

Sabres ar 68 punktiem 65 spēlēs Austrumu konferences kopvērtējumā atrodas 11. vietā, no play-off zonas atpaliekot par deviņiem punktiem, kamēr Maple Leafs ar 84 punktiem 65 cīņās šajā konferencē ir trešā.

Nākamo maču Sabres aizvadīs pirmdien, kad savā laukumā uzņems Edmontonas Oilers.