Piektdiena, 26. aprīlis
Rūsiņš, Sandris, Alīna

Girgensonam rezultatīva piespēle svarīgā Sabres uzvarā

Latviešu hokejists Zemgus Girgensons otrdien veica rezultatīvu piespēli, kamēr viņa pārstāvētā Nacionālās hokeja līgas (NHL) komanda Bufalo Sabres savā laukumā ar rezultātu 3:1 (1:1, 1:0, 1:0) pārspēja Ņujorkas Islanders.

Līdz ar to Sabres neļāva Islanders hokejistiem izcīnīt trešo uzvaru pēc kārtas.

Girgensons šajā mačā laukumā pavadītajās 16 minūtēs un 37 sekundēs veica trīs metienus pa vārtiem, bloķēja vienu pretinieku raidījumu, pielietoja vienu spēka paņēmienu un dueli noslēdza ar pozitīvu lietderības koeficientu +1.

Spēles rezultātu jau ar savu 34.ripu šosezon atklāja Sabres uzbrucējs Džefs Skiners, izceldamies 17.minūtē, bet trīs minūtes vēlāk Keisijs Ciziks rezultātu līdzsvaroja.

Katrā no nākamajām divām trešdaļām Sabres gan spēja gūt pa vārtiem, kad izcēlās Džeisons Pominvils un zviedrs Jūhans Lāšons, kura vārtu guvumam 58.minūtē asistēja arī Girgensons.

Latviešu uzbrucējs šosezon 49 spēlēs guvis trīs vārtus un veicis deviņas rezultatīvas piespēles.

Sabres ar 63 punktiem 56 spēlēs Austrumu konferencē ieņem desmito vietu, bet Islanders 72 punktiem 56 mačos ir trešajā pozīcijā. No play-off zonas Sabres atpaliek par punktu.

Nākamo maču Sabres aizvadīs piektdien, kad uzņems Ņujorkas Rangers.

Stenlija kausa izcīņu no katras konferences sasniedz abu divīziju trīs labākās komandas, kā arī pēc tam divas visvairāk punktu izcīnījušās vienības neatkarīgi no divīzijas.