Rīgā +6 °C
Ceturtdiena, 18. aprīlis
Laura, Jadviga

Girgensonam savainojums Sabres septītajā zaudējumā pēc kārtas

Latvijas uzbrucējs Zemgus Girgensons trešdien traumas dēļ nepabeidza spēli Nacionālās hokeja līgas (NHL) regulārajā čempionātā, bet viņa pārstāvētā Bufalo Sabres piedzīvoja jau septīto zaudējumu pēc kārtas.

"Sabres" viesos ar 1:4 (0:1, 1:1, 0:2) atzina Otavas "Senators" pārākumu, bet Girgensons pašlaik neatklāta savainojuma dēļ trešajā periodā nespēlēja.

Latvietis uz ledus trešdienas mačā pavadīja vien sešas minūtes un astoņas sekundes, vienu minūti un 28 sekundes spēlējot mazākumā. Girgensons pa vārtiem metienus neizpildīja, pielietoja trīs spēka paņēmienus, nopelnīja divas soda minūtes, bloķēja vienu metienu, uzvarēja vienā no diviem iemetieniem un tika pie neitrāla lietderības koeficienta.

Mājinieku rindās ar vārtiem un rezultatīvu piespēli izcēlās Tims Šticle, pa vienam precīzam metienam savā kontā ierakstīja Breidijs Tkačaks, Alekss Debrinkets un Ostins Vatsons, bet divas rezultatīvas piespēles atdeva Džeiks Sandersons.

Bufalo vienības rindās vienīgos vārtus guva komandas līderis Teidžs Tompsons.

"Sabres" ar 14 punktiem 17 spēlēs joprojām ir 14.vietā Austrumu konferencē, kamēr "Senators" ar 13 punktiem ir 15.pozīcijā 16 komandu konkurencē.