Svētdiena, 12. maijs
Valija, Ina, Ināra, Inārs

Girgensonam savainojums Lasvegasā, Sabres varonīgi atspēlējas un tiek pie punkta

Latviešu uzbrucējs Zemgus Girgensons otrdien NHL regulārā turnīa spēlē Lasvegasā iedzīvojās savainojumā, bet viņa pārstāvētā Bufalo Sabres komanda viesos papildlaikā ar 4:5 piekāpās līgas debitantiem Golden Knights.

Girgensons šo spēli sāka vien ceturtajā virknējumā, jo sastāvā atgriežas viens no komandas līderiem Kails Okposo. Kādā no epizodēm, mazākumā pašaizliedzīgi bloķējot metienu, Zemgus laukumu atstāja ar sāpju grimasi sejā un spēlē vairs neatgriezās.

Tikmēr Sabres, lai arī vārtus guva pirmie (beidzot izcēlās viens no uzbrukuma līderiem Raiens O'Reilijs), līdz trešā perioda sākumam bija nonākuši zaudētājos jau ar 1:4. Tomēr perioda otrajā pusē Bufalo komandai izdevās atspēlēties, vēl vienus vārtus gūstot O'Reilijam, kā arī Semam Reinhartam un Evanderam Keinam, kurš rezultātu izlīdzināja vien 8,9 sekundes pirms pamatlaika beigām, gūstot vārtus no gaisa.

Papildlaikā savus otros vārtus spēlē guva mājinieku uzbrucējs Deivids Perons, nodrošinot NHL debitantiem piekto uzvaru sešās spēlēs.

Girgensons laukumā paspēja aizvadīt vien divarpus minūtes (1:47 mazākumā), bloķējot divus metienus un nopelnot neitrālu lietderības rādītāju. Šosezon viņam septiņās spēlēs trīs (1+2) punkti un +2 lietderība.

Sabres tikmēr septiņās spēlēs iekājuši četrus punktus, ieņemot 14.vietu Austrumu konferences 16 klubu konkurencē.

Sestdien savā laukumā Sabres uzņems Vankūveras Canucks.