Rīgā +3 °C
Piektdiena, 19. aprīlis
Vēsma, Fanija

Girgensonam uzvara bullīšos; Bļugeram sausais zaudējums

Latviešu uzbrucēja Zemgus Girgensona pārstāvētā Bufalo Sabres komanda otrdien Nacionālās hokeja līgas (NHL) regulārā čempionāta mačā savā laukumā ar rezultātu 5:4 (1:0, 2:3, 1:1, 0:0, 1:0) pēcspēles metienu sērijā pārspēja Minesotas Wild, kamēr "sauso" zaudējumu piedzīvoja cita uzbrucēja Teodora Bļugera pārstāvētā Pitsburgas Penguins.

Otrdienas mačā Girgensona laukumā pavadīja 15 minūtes un septiņas sekundes, kuru laikā veica vienu metienu pa vārtiem, pielietoja divus spēka paņēmienus un nopelnīja negatīvu lietderības koeficientu -2.

Bufalo vienība šī mača otrajā trešdaļā nonāca vadībā ar 3:1, tomēr pārsvaru nespēja nosargāt, jo šī paša perioda izskaņā Wild panāca neizšķirtu. Noslēdzošajās 20 minūtēs vienības apmainījās vārtu guvumiem, Wild hokejistiem pēc Zeka Perisa metiena no zaudējuma izglābjoties pusotru minūti līdz pamatlaika beigām.

Pagarinājumā vārti netika gūti, bet pēcspēles metienos uzvaru mājiniekiem nodrošināja Sema Reinhārta precīzais "bullītis".

Wild sastāvā ar diviem precīziem metieniem izcēlās Džereds Sperdžens.

Šosezon Girgensons 45 mačos izcēlies ar trim vārtiem un astoņām rezultatīvām piespēlēm.

Sabres ar 58 punktiem 52 spēlēs Austrumu konferences kopvērtējumā ieņem devīto vietu, kamēr Wild ar 57 punktiem 53 cīņās ir septītā Rietumos.

Nākamo maču Sabres aizvadīs ceturtdien, kad uzņems Karolīnas Hurricanes.

Tikmēr Bļugera pārstāvētā Penguins komanda otrdien savā laukumā ar 0:4 (0:1, 0:1, 0:2) atzina Hurricanes pārākumu

Bļugers šajā mačā nospēlēja deviņas minūtes un 49 sekundes, kuru laikā veica vienu metienu pa vārtiem, pielietoja četrus spēka paņēmienus un nopelnīja negatīvu lietderības koeficientu -1.

Hurricanes labā pa vārtiem guva Džordans Martinuks, Brets Peske, Maikls Ferlends un Andrejs Svečņikovs.

Bļugers šosezon aizvadītajās četrās NHL spēlēs guvis divus vārtus.

Penguins ar 62 punktiem 53 spēlēs Austrumu konferences kopvērtējumā ieņem septīto vietu, kamēr Hurricanes ar 58 punktiem 53 mačos ir desmitajā pozīcijā.

Nākamo cīņu Penguins aizvadīs ceturtdien, viesojoties pie Floridas Panthers.