Rīgā +21 °C
Svētdiena, 28. aprīlis
Terēze, Gundega

Girgensons ar rezultatīvu piespēli otrajā NHL mačā pēc kārtas sekmē Sabres uzvaru

Latviešu uzbrucējs Zemgus Girgensons svētdien otrajā Nacionālās hokeja līgas (NHL) regulārā čempionāta mačā pēc kārtas veica rezultatīvu piespēli, kamēr Bufalo Sabres svinēja uzvaru.

Sabres izbraukumā ar 4:2 (0:1, 2:1, 2:0) pārspēja Anaheimas Ducks, tiekot pie piektās uzvaras deviņu maču laikā.

Spēles gaitā Sabres nonāca iedzinējos ar 0:2, kad Ducks labā pa vārtiem guva Sems Stīls un Kīfers Šervuds. Tiesa, līdz otrā perioda beigām viesi spēja panākt neizšķirtu - vārtus iemeta Kails Okposo un Džefs Skiners.

Bufalo vienība bija ieguvusi iniciatīvu, un 44. minūtē komandai uzvaras vārtus šajā mačā guva Rasmuss Ristolainens, bet 17 sekundes līdz pamatlaika beigām Patriks Berglunds pēc Girgensona piespēles uzstādīja cīņas galarezultātu, raidot ripu tukšos pretinieku vārtos.

Girgensons šajā spēlē laukumā pavadīja 13 minūtes un 55 sekundes, kuru laikā veica divus metienus pa vārtiem, veica vienu spēka paņēmienu un nopelnīja pozitīvu lietderības koeficientu +1.

Latvijas hokejists šosezon deviņos mačos veicis trīs rezultatīvas piespēles un nopelnījis lietderības koeficientu +1.

Sabres ar desmit punktiem deviņiem spēlēs Austrumu konferencē atrodas augstajā piektajā vietā, kamēr Ducks ar 11 punktiem Rietumos ir ceturtajā pozīcijā. Nākamo maču Bufalo vienība aizvadīs ceturtdien, kad uzņems Monreālas Canadiens.

Sabres iepriekšējās septiņas sezonas nav spējusi iekļūt Stenlija kausa izcīņā.