Sestdiena, 11. maijs
Milda, Karmena, Manfreds

Girgensons atgriežas laukumā, Sabres uzvaru sēriju neturpina

Latviešu hokejists Zemgus Girgensons trešdien pēc savainojuma izārstēšanas atgriezās Bufalo Sabres sastāvā, bet komanda nespēja turpināt divu uzvaru sēriju, NHL regulārā turnīra spēlē viesos ar 1:5 atzīstot Kolumbusas Blue Jackets pārākumu.

Pirmo divu periodu laikā Kolumbusa jau bija izvirzījusies vadībā ar 4:0, turklāt vārtus guva četri dažādi hokejisti. Pašās spēles beigās komandas apmainījās ar vēl diviem vārtu guvumiem, Setam Grifitam iemetot goda ripu Bufalo vienībai.

Ar vārtiem un rezultatīvu piespēli uzvarētājiem izcēlās Sets Džounss, bet vārtsargs Sergejs Bobrovskis tika galā ar 34 Sabres metieniem.

Girgensons uz ledus pavadītajās 14 minūtēs un 37 sekundēs reizi meta pa vārtiem, izdarīja trīs spēka paņēmienus, nopelnīja vienu divminūšu noraidījumu un nopelnīja negatīvu lietderības rādītāju -1.

Šosezon astoņās spēlēs latvietis iekrājis vienus vārtu guvumu, divas rezultatīvas piespēles un lietderības koeficientu +1. Iepriekšējās trīs spēles viņš izlaida ķermeņa augšdaļas savainojuma dēļ, kuru guva bloķējot pretinieku metienu spēlē Lasvegasā.

Sabres komanda ar 11 spēlēs iekrātiem astoņiem punktiem saglabā 11.vietu Austrumu konferences 16 klubu konkurencē.

Sestdien Bufalo savā laukumā uzņems Sanhosē Sharks.