Otrdiena, 16. aprīlis
Mintauts, Alfs, Bernadeta

Girgensons atgriežas un paliek tukšā Sabres uzvarā

Latviešu uzbrucējs Zemgus Girgensons otrdien Nacionālās hokeja līgas (NHL) regulārā čempionāta mačā atgriezās laukumā un palika bez rezultativitātes punktiem, kamēr viņa pārstāvētā Bufalo Sabres komanda izcīnīja trešo uzvaru pēc kārtas.

Sabres savā laukumā ar 2:1 (1:0, 1:1, 0:0) pārspēja Austrumu konferences līderi Tampabejas Lightning.

Bufalo komandu vadībā mača 18.minūtē izvirzīja Džefs Skiners, bet otrās trešdaļas ievadā Kails Okposo panāca jau 2:0. Tikai 14 sekundes pēc Sabres otrā vārtu guvuma Entonijs Kirelli samazināja rezultāta starpību līdz minimumam, taču cīņas turpinājumā rezultāts vairs nemainījās.

Girgensons šajā spēlē laukumā pavadīja 14 minūtes un 48 sekundes, kuru laikā metienus pa vārtiem neveica, taču izpildīja divus spēka paņēmienus, bloķēja vienu sāncenšu raidījumu un nopelnīja divas soda minūtes, dueli noslēdzot ar neitrālu lietderības koeficientu.

Latvietis Sabres sastāvā atgriezās pēc vienas spēles izlaišanas, jo sestdien pret Vankūveras Canucks viņš palika rezervē.

Girgensons šosezon 17 aizvadītajos mačos guvis vienus vārtus un veicis četras rezultatīvas piespēles, tikdams pie neitrāla lietderības koeficienta.

Sabres ar 22 punktiem 18 spēlēs ieņem piekto vietu Austrumu konferencē, kamēr Lightning ar 25 punktiem konferencē ir pirmā.

Bufalo hokejisti nākamo spēli aizvadīs piektdien, kad viesosies pie Vinipegas Jets.

Sabres iepriekšējās septiņas sezonas nav spējusi iekļūt Stenlija kausa izcīņā, taču šo sezonu uzsākusi krietni veiksmīgāk nekā iepriekšējās.