Svētdiena, 28. aprīlis
Terēze, Gundega

Girgensons gūst vārtus Sabres uzvarā pār Golden Knights

Latvijas hokejists Zemgus Girgensons sestdien Nacionālās hokeja līgas (NHL) mačā izcēlās ar precīzu metienu un palīdzēja Bufalo Sabres apspēlēt pagājušās sezonas čempioni Vegasas Golden Knights.

"Sabres" savā laukumā ar rezultātu 7:2 (1:0, 2:2, 4:0) pārspēja "Golden Knights", tiekot pie piektā panākuma pēdējās sešās spēlēs.

Latvijas hokejists izcēlās ar precīzu metienu otrās trešdaļas izskaņā un izvirzīja vadībā mājinieku ar 3:2. Viņš kopā uz ledus bija 13 minūtes un 49 sekundes un atzīmējās statistikā ar pieciem spēka paņēmieniem, uzvarētiem trīs no četriem iemetieniem, noslēdzot maču ar pozitīvu lietderības koeficientu +2.

Mājinieku rindās ar diviem gūtiem vārtiem izcēlās Dilans Kozens, pie trīs (1+2) punktiem tika Ostins Pauers un Džefs Skiners, kamēr divas rezultatīvas piespēles iekrāja Ēriks Robinsons.

Starp viesiem pa reizei "Sabres" vārtos ripu raidīja Viljams Karlsons un Brendans Brisons.

"Sabres" ar 62 punktiem 61 spēlē Austrumu konferences turnīra tabulā ierindojas 13.pozīcijā un nākamo maču aizvadīs svētdien, savā laukumā uzņemot Vinipegas "Jets".

Gudļevskis kļūst par Vācijas vicečempionu hokejā

Latvijas vārtsargs Kristers Gudļevskis piektdien kopā ar Brēmerhāfenes Fischtown Pinguins komandu piedzīvoja ceturto zaudējumu Vācijas hokeja līgas (DEL) finālsērijā, sezonu noslēdzot ar sudraba medaļ...